Людям з інвалідністю хочуть надати можливість купувати квитки на транспорт онлайн

Людям з інвалідністю хочуть надати можливість купувати квитки на транспорт онлайн. засідання уряду, квиток, онлайн-реєстр, транспорт, інвалідність, ground, outdoor, wheel, auto part, bicycle, tire, parked, land vehicle, curb. A bicycle parked on the side of the road

Людям з інвалідністю хочуть надати можливість купувати квитки на транспорт онлайн. засідання уряду, квиток, онлайн-реєстр, транспорт, інвалідністьМіністерство інфраструктури сподівається цього року створити онлайн-реєстри для осіб з інвалідністю, завдяки чому вони зможуть купувати квитки на транспорт онлайн. Про це повідомив під час засідання уряду голова Мінінфраструктури Володимир Омелян, передає кореспондент УНН.

“У нас є величезна проблема з тим, що на вулицях ми бачимо мало інвалідів, але це, на жаль, не тому, що у нас їх мало, а тому що не розвинена інфраструктура. У нас є багато питань, пов’язаних з особами з інвалідністю. Окрім підтримки урядом нових стандартів автобусних перевезень, ще є питання онлайн-реєстрів, щоб вони могли не особисто фізично йти в каси, долаючи всі перешкоди, а отримати квитки онлайн і спокійно приїхати на вокзал, чи на автобусну станцію. Тут в нас ще багато роботи, але цього року, сподіваюсь, ми її зробимо”, – сказав він.

Ася Красоха

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*