Майданчик рівних можливостей: у Дніпрі відкрили перший в Україні інклюзивний парк для дітей (ВІДЕО)

Майданчик рівних можливостей: у Дніпрі відкрили перший в Україні інклюзивний парк для дітей (ВІДЕО). дніпро, соціалізація, суспільство, інвалідність, інклюзивний парк, playground, person, toddler, baby, clothing, outdoor play equipment. A person on a court

Майданчик рівних можливостей: у Дніпрі відкрили перший в Україні інклюзивний парк для дітей. дніпро, соціалізація, суспільство, інвалідність, інклюзивний паркСкріншот відео

Перший в Україні інклюзивний парк відкрили в Дніпрі. Там усе прилаштовано для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Гойдалки – для дітей на візках, тактильна плитка – для людей з вадами зору, ігрові елементи – антивандальні, щоб дітлахи не боялися щось зламати. Гасло парку – майданчик рівних можливостей, де можуть гратися всі діти без винятку.

“Парк дуже цікавий, є бажання розглядати його. Дуже зручно, все підлаштовано під нас, під таких як ми”, – зазначив відвідувач майданчика Микита Міщенко.

Перший тиждень у парку працюватимуть волонтери, які пояснюватимуть, як користуватися обладнанням та стежитимуть за безпекою дітей.

“У нашій родині виховується дитина з аутизмом. Найголовніше – соціалізація нашого суспільства до них (дітей з інвалідністю – 5.UA), тому що наші діти не дуже готові спілкуватися з такими дітьми”, – пояснила мати дитини з інвалідністю Юлія Педенко.

Інклюзивний парк – це спільний проект Дніпропетровської обласної адміністрації та Благодійного Фонду Порошенка. Будували його менше як рік, а облаштування коштувало близько 20 млн грн.

“Сподіваюсь, що в близькому майбутньому такі сучасні парки відкриються в інших областях України, тому що час інклюзії настав”, – наголосила дружина Президента України Марина Порошенко.

“5 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*