Маріупольці з інвалідністю відкрили пляжний сезон

Маріупольці з інвалідністю відкрили пляжний сезон. мариуполь, відпочинок, пляжний сезон, спеціалізований пляж, інвалідність, outdoor, water, ground, beach, black and white, wheel, chair, sand, sea, sandy. A bicycle is parked next to a body of water

11 червня в Маріуполі відбулося відкриття пляжного сезону для жителів з інвалідністю.

Нагадаємо, що спеціалізований пляж для людей з інвалідністю був відкритий в Маріуполі в 2012 році. З тих пір він став улюбленим місцем відпочинку не тільки для маріупольців з інвалідністю, а й для жителів інших міст України.

Не дивлячись на прохолоду недільного ранку, в день відкриття близько 60 людей з інвалідністю, в тому числі й діти, відвідали спеціально обладнаний пляж у Приморському районі.

Для доставки їх до місця відпочинку міською радою були організовані спеціальні тролейбусні маршрути з Лівобережного та Кальміуського районів, які будуть здійснювати подібні поїздки протягом усього літнього періоду у недільні дні. Крім того, організовано окремий маршрут для доставки на узбережжя дітей з громадської організації «Повір у себе». Перша їх поїздка запланована на 14 червня.

Безпеку відпочинку на воді для жителів з інвалідністю забезпечує міська аварійно-рятувальна служба.

Мариупольский городской совет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*