Мешканці Слов’янська відвідали семінар у місті біля Чорного моря

Мешканці Слов’янська відвідали семінар у місті біля Чорного моря. одеса, адаптація, семінар, спинальна травма, суспільство, indoor, person, ceiling, clothing. A group of people in a room

Мешканці Слов’янська відвідали семінар у місті біля Чорного моря. одеса, адаптація, семінар, спинальна травма, суспільство

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація інвалідів-спинальників України» на базі ДП «Клінічний санаторій ім. Пирогова» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» (м. Одеса, вул. Лиманна) в період з 06.06.2018 р. по 12.06.2018 р. проводила семінари «Перший контакт: необхідність планування власного відновлення» та «Активно-спортивна реабілітація осіб із спинальними травмами», інформує «Деловой Славянск».

Від нашого міста Слов’янськ були запрошені представники:

Громадської організації «Товариство інвалідів «Амалла»: Гончар Микола Олексійович; Рязанова Оксана Георгіївна; Рязанов Данило Володимирович; Шматков Віктор Андрійович.

Громадської організації «Товариство інвалідів – візочників «Оберіг»: Керничний Володимир Ярославович; Кернична Сніжана Олексіївна.

Громадської організації «Слов’янське міське Товариство інвалідів»: Клочкова Наталья Володимирівна; Кравцова Тамара Василівна; Бондаренко Віктор Миколайович; Бондаренко Олександр Миколайович.

Метою семінару «Перший контакт: необхідність планування власного відновлення» (06.06.2018 – 09.06.2018) було навчити учасників семінару з числа осіб, які отримали травми хребта та спинного мозку, та мають порушення функцій опорно-рухового апарату, членів їх сімей відновлювати особисті здібності до соціального функціонування та допомогти визначати свої соціальні ролі, соціальні зв’язки в суспільстві. Привчити таку людину приймати реальність такою, як вона є, спокійно сприймати свої обмежені фізичні можливості, а також зосередити їх увагу на тому, що реально можна зробити, щоб рухатись та розвиватись далі. Надати та допомогти набути навички ефективного планування власного відновлення на перших етапах соціальної адаптації після отримання травми хребта або спинного мозку.

Заняття з елементами тренінгу «Казка мого життя» передбачає створити умови для покращення психологічного та емоційного стану людини з інвалідністю, а саме: підвищити комунікативні навики між учасниками семінару, зняти емоційне напруження, налагодити настрій на вдачу та успіх.

Програма семінару «Активно-спортивна реабілітація осіб із спинальними травмами» (09.06.2018 – 12.06.2018) створена з метою привернути увагу громадськості до проблем осіб з інвалідністю-спинальників та осіб з порушеннями функцій опорно-рухового апарату, визнати їх рівноправними і повноцінними громадянами України з повним конституційним пакетом прав та обов’язків. Роз’яснити важливість проведення фізкультурно-спортивної реабілітації та активного способу життя.

Для покращення фізичного стану та самообслуговування осіб із спинальною травмою та з порушенням функцій опорно-рухового апарату через заняття різними видами спорту та рухової активності також було проведене навчання по іграм як: КОРНХОЛ, КВАДРО-ЕЛАСТИК, КУЛЬБІТО, БОЧА, СЛАЛОМ НА ВІЗКАХ АКТИВНОГО ТИПУ.

10 червня був вихідним днем, і після сніданку більшість учасників семінару поїхали відпочивати на Чорне море. Також поїхала і наша команда.

Голова правління ГО «ТІ «Амалла» М.О. Гончар
Прес-служба ВГОАІСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*