Метелики, діадеми та Влад Яма: у Луцьку відтанцювали особливий осінній бал (ФОТО)

Метелики, діадеми та Влад Яма: у Луцьку відтанцювали особливий осінній бал (ФОТО). луцьк, олександр савченко, осінній бал, інвалідність, ініціатива, person, human face, clothing, man, glasses, smile, girl, crowd. A man wearing glasses talking on a cell phone

Метелики, діадеми та Влад Яма: у Луцьку відтанцювали особливий осінній бал. луцьк, олександр савченко, осінній бал, інвалідність, ініціативаБал у Луцьку

До нього готувалися довго і відповідально. Шили костюми, вечірні сукні, купували метелики і натирали до блиску чорні черевики. До нього готувалися дуже особливі люди, їх особливі друзі та батьки. І саме тому він вийшов таким незвичайним, справжнім і вражаючим, інформує «Район.Луцьк».

У Луцьку відтанцювали «Осінній бал – 2018».

Більше сотні людей з інвалідністю, їх друзі та близькі зібралися у п’ятницю, 28 вересня, на ролердромі «ПортCity», аби потанцювати. Дівчата і жінки – у вишуканих вечірніх сукнях, з чудовими зачісками та діадемами. Чоловіки – у білосніжних сорочках та чорних класичних брюках. Осінній бал, ініційований очільником Волинської ОДА Олександром Савченком, розпочався о 16:00.

Губернатор виступив із вітальним словом, і розповів, що таким чином долучився до ініціативи, що її запровадила у країні Перша леді.

Далі по черзі дефілювали танцювальні пари із різних громадських організацій. На балу були «Батьки дітей із синдромом Дауна», «Сильні діти», «Ресурсний центр «Кольорова капустинка», «Янголята», «Повір у себе» та «Джерело життя».

У вальсі кружляли діти з аутизмом, синдромом Дауна, їх батьки, люди на інвалідних візках. Всі вони виглядали особливо прекрасно у цей день. І всі танцювали із захватом, запалом та щирими посмішками.

Це помітив і хореограф Владислав Яма, який енергійно провів для учасників балу цікаву танцювальну майстерку.

Наприкінці свята кожен учасник отримав подарунок від ТРЦ «PortCity».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*