Микола Поворозник: «Хворим, які потребують гемодіалізу, організовано довезення до медичних закладів»

Микола Поворозник: «Хворим, які потребують гемодіалізу, організовано довезення до медичних закладів». київ, микола поворозник, гемодіаліз, довезення, пацієнт

Микола Поворозник: «Хворим, які потребують гемодіалізу, організовано довезення до медичних закладів». київ, микола поворозник, гемодіаліз, довезення, пацієнт

У Києві організовано довезення до медичних закладів хворих, які потребують гемодіалізу. Наразі це біля 500 пацієнтів, які не можуть самостійно дістатися до лікарні. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«В умовах протиепідемічних заходів та обмежень найбільше незручностей відчувають кияни, які мають, з тих чи інших причин, постійно отримувати медичну допомогу. Серед таких – пацієнти з хворобами нирок, які мають проходити процедуру гемодіалізу. Наразі маємо забезпечити довезення 500 таких пацієнтів, які перебувають у групі ризику», – зазначив Микола Поворозник.

За його словами довезення маломобільних пацієнтів організують за рахунок автомобілів відділення надання транспортних послуг громадянам з обмеженими фізичними можливостями Київського міського територіального центру соціального обслуговування.

«Маємо можливість скористатися 23 спецавтомобілями цього відділення. Ними можуть скористатися кияни, які не в змозі самостійно рухатися та потребують сторонньою допомоги. Таких пацієнтів з хворобами нирок у столиці налічується біля сотні», – пояснив Микола Поворозник.

Він зазначив, що довезення пацієнтів, які потребують процедури гемодіалізу і не мають проблем з опорно-руховим апаратом буде організовано спільно з волонтерами.

«Близько 400 пацієнтів мінімум двічі, максимум – щодня. Про них наразі вже зібрано всю інформацію: місце проживання та потребу у процедурі гемодіалізу. Фахівці працюють над логістикою, і вже найближчим часом організують до медичних закладів», – розповів Микола Поворозник.

Офіційний портал Києва

Одна репліка к “Микола Поворозник: «Хворим, які потребують гемодіалізу, організовано довезення до медичних закладів»”

  1. Гемодіаліз життєво необхідний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*