Мінсоцполітики продовжує реалізацію Проекту TWINNING

Мінсоцполітики продовжує реалізацію Проекту TWINNING. проект twinning, зустріч, раннє втручання, реабілітація, інвалідність, indoor, person, wall, laptop, table, people, group, office building, clothing, working. A group of people sitting at a table using a laptop computer

Мінсоцполітики продовжує реалізацію Проекту TWINNING. проект twinning, зустріч, раннє втручання, реабілітація, інвалідністьУ приміщенні Міністерства соціальної політики України відбулась зустріч голови комітету Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України Маріанни Онуфрик, з експертами проекту Twinning „Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність”.

Маріанна Онуфрик презентувала присутнім пріоритетні напрямки реалізації Національної стратегії, а також відповіла на численні запитання щодо особливостей впровадження системи раннього втручання на рівні об’єднаних територіальних громад.

На завершення зустрічі експерти проекту Twinning висловили вдячність М. Онуфрик за надану актуальну інформацію із зазначених питань та підтвердили свою готовність й надалі надавати представникам органів виконавчої влади, інститутів громадянського суспільства практичні рекомендації щодо ефективного впровадження системи раннього втручання в Україні.

Довідково: Маріанна Онуфрик – голова комітету Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України з питань громадського контролю за формуванням і реалізацією державної політики у сферах соціальної підтримки населення, монетизації пільг та децентралізації системи соціальних послуг, їх розвитку на рівні територіальних громад; рішенням Громадської ради при Мінсоцполітики, призначена відповідальною за співпрацю Громадської ради Мінсоцполітики з Уповноваженим Президента України з прав дитини з питання реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017 – 2026 роки та плану заходів з реалізації її І етапу.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*