Мінсоцполітики проведе форум „4і інклюзія” до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Мінсоцполітики проведе форум „4і інклюзія” до Міжнародного дня людей з інвалідністю. мінсоцполітики, юнісеф, розвиток, форум 4і інклюзія, інвалідність

Мінсоцполітики проведе форум „4і інклюзія” до Міжнародного дня людей з інвалідністю. мінсоцполітики, юнісеф, розвиток, форум 4і інклюзія, інвалідність

У понеділок, 29 листопада, о 13.00 розпочне роботу перший форум „4і інклюзія”, організований Міністерством соціальної політики України спільно з ЮНІСЕФ і присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Мета форуму – визначити перспективні напрями розвитку інклюзії у сфері соціальної підтримки людей з інвалідністю в Україні, обговорити і проаналізувати ефективність інноваційних проектів, запровадження яких сприятиме соціальній адаптації та підвищенню якості життя людей з інвалідністю.

Міністерство соціальної політики планує зробити даний форум щорічним заходом, майданчиком для експертизи і старту реалізації урядових і громадських ініціатив, спрямованих на розбудову безбар’єрної України.

Серед спікерів першого форуму „4і інклюзія” будуть Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, Яніс МакДевід, всесвітньо відомий мотиваційний спікер, провідні українські фахівці у сфері розвитку інклюзії.

Ключові теми першого форуму „4і інклюзія”:

  • раннє втручання та реабілітація дітей з інвалідністю,
  • професійна реабілітація та зайнятість людей з інвалідністю,
  • розвиток соціальних послуг для людей з інвалідністю,
  • інновації, які покращують життя людей з інвалідністю.

У роботі форуму візьмуть участь науковці, керівники реабілітаційних закладів для людей з інвалідністю, представники громадських організацій, виконавчих органів територіальних громад, а також роботодавців, які працевлаштовують осіб з інвалідністю. Модератор події – Андрій Куликов.

«Я впевнена, що форум стане потужним імпульсом та постійною платформою для спільної роботи з перетворення України на простір, дружній до всіх її громадян. Ця робота буде ефективною лише, якщо вестиметься на всіх рівнях – від міністерства до громади. Саме громади мають стати головними бенефіціарами форуму, і ми плануємо постійно розширювати їх залученість до його роботи», – зазначила Марина Лазебна. Міністр також додала, що комплексна робота з розвитку інклюзії буде паралельно здійснюватись на ключових напрямах – від вирішення побутових проблем до гарантування здобуття якісної освіти людьми з інвалідністю, від створення доступного простору до забезпечення гідного працевлаштування.

Місце проведення заходу: Державна реабілітаційна установа „Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю” (урочище „Туровча лісова”, 2, с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.).

Відеотрансляція заходу – на офіційній сторінці Мінсоцполітики у Facebook.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*