Мінсоцполітики розпочало проведення низки робочих зустрічей з експертами першої місії проекту Twinning

Мінсоцполітики розпочало проведення низки робочих зустрічей з експертами першої місії проекту Twinning. проект twinning, порушення розвитку, раннє втручання, реабілітація, інвалідність, person, wall, indoor, sitting, table, group, people, clothing, human face, woman. A group of people sitting at a table

Мінсоцполітики розпочало проведення низки робочих зустрічей з експертами першої місії проекту Twinning. проект twinning, порушення розвитку, раннє втручання, реабілітація, інвалідність

14 червня 2017 року під головуванням партнера постійного Радника Проекту Twinning ,,Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність” (далі – Проект Twinning) Маргарити Кропівницької, спільно з представниками Мінсоцполітики проведено робочу зустріч з експертами Першої місії Проекту Twinning. На зустрічі були присутні лідер проекту Андрій Третяк, група експертів з Французької сторони, а також Анна Кукуруза, Олег Шепель і Наталія Скрипка.

Мінсоцполітики розпочало проведення низки робочих зустрічей з експертами першої місії проекту Twinning. проект twinning, порушення розвитку, раннє втручання, реабілітація, інвалідність

Під час зустрічі експерти Першої місії Проекту Twinning поінформували про історію розвитку і функціонування медико-соціальних центрів раннього втручання у Французькій Республіці та представили існуючу/впроваджену модель інституту з раннього втручання для дітей з порушенням розвитку, з інвалідністю, з ризиком інвалідності і інших сімей у Франції. Продемонстрований варіант було детально обговорено з присутніми та домовлено, що впродовж наступних зустрічей експерти та учасники робочої групи аналізуватимуть найкращі міжнародні практики для запровадження національного досвіду функціонування системи раннього втручання. Погоджено, що є нагальна потреба оперативно знайти спільний підхід в створенні системи раннього втручання в Україні, сформувати пропозиції до національного законодавства (визначення термінології щодо раннього втручання, фінансування тощо). Додатково було озвучено питання щодо інформування та підвищення обізнаності населення і сімей з дітьми про систему раннього втручання.

Напередодні робочої наради з експертами Першої місії Проекту Twinning Маргаритою Кропівницькою разом зі службою Віце-Прем’єр Міністра України та експертами з раннього втручання було проведено зустріч (13.06.2017) у Міністерстві охорони здоров’я з Першим заступником В.о. Міністра – Олександром Лінчевським, на якій керівництво МОЗ висловило свою підтримку щодо впровадження Проекту Twinning.

Також на минулому тижні за запрошенням координатора проекту в Мінсоцполітики було проведено зустріч з батьківським рухом за раннє втручання та представниками громадських організацій, а саме: Сергієм Кур’яновим, Євгенією Панічевською, Мар’яною Онуфрик і Оленою Скрипкою.

Реалізацію Проекту Twinning підтримано Міністерством охорони здоров’я, Міністерством освіти і науки, представниками інститутів громадянського суспільства та міжнародними організаціями.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*