Мінсоцполітики та Міністерство Австрії з соціальних справ співпрацюватимуть щодо евакуації важкохворих дітей та розвитку комплексної реабілітації людей з інвалідністю

Мінсоцполітики та Міністерство Австрії з соціальних справ співпрацюватимуть щодо евакуації важкохворих дітей та розвитку комплексної реабілітації людей з інвалідністю. австрія, евакуація, реабілітація, співпраця, інвалідність

Мінсоцполітики та Міністерство Австрії з соціальних справ співпрацюватимуть щодо евакуації важкохворих дітей та розвитку комплексної реабілітації людей з інвалідністю. австрія, евакуація, реабілітація, співпраця, інвалідність

Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, провела зустріч з Йоханнесом Раухом, Федеральним Міністром Республіки Австрія з соціальних справ, охорони здоров’я, піклування та захисту прав споживачів.

Сторони обговорили співпрацю в питаннях евакуації важко хворих дітей з вразливих категорій, розвитку комплексної реабілітації людей з інвалідністю, наданні допомоги літнім людям, які потребують стороннього догляду.

Австрія вже прихистила 298 українських дітей з вразливих категорій, які були евакуйовані з території України. Щороку Австрія приймає на оздоровлення, лікування та реабілітацію не лише дітей, але і військових, які боронять нашу землю вже 8 років.

«Зараз ми маємо 427 дітей з 5 дитячих закладів, які потребують евакуації та суттєвої підтримки впродовж і після евакуації. Значна частина з цих дітей важкохворі, лежачі, мають тяжку та помірну форму ментальних розладів. Всі вони потребують прихистку, медичних послуг та комплексного догляду. Ми обговорили можливість прийняти частину цих дітей в Австрії», – прокоментувала Марина Лазебна.

Сторони обговорили 4 проекти розширення потужностей та підвищення якості послуг центрів комплексної реабілітації для людей з інвалідністю у Львівській, Київській та Вінницькій областях. Їх реалізація дозволить суттєво збільшити охоплення реабілітаційними послугами людей, які їх потребують.

Також Міністр повідомила про потреби у забезпеченні гігієнічними засобами та ліками, спеціалізованими реабілітаційними програмами та паліативним доглядом літніх людей, які потребують стороннього догляду та отримують такий догляд вдома або в стаціонарних умовах.

За результатами зустрічі сторони домовились найближчим часом в робочому порядку погодити конкретні кроки щодо співпраці в зазначених напрямках.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*