“Можемо бути привабливими і успішними” – показують виставку з красунями на інвалідному візку (ФОТО)

“Можемо бути привабливими і успішними” – показують виставку з красунями на інвалідному візку (ФОТО). дівчина, красуня, фотовиставка нескорена краса, інвалідний візок, інвалідність, wall, wheel, bicycle, indoor, person, land vehicle, clothing, bicycle wheel, tire, woman. A woman standing in front of a bicycle

“Можемо бути привабливими і успішними” – показують виставку з красунями на інвалідному візку. дівчина, красуня, фотовиставка нескорена краса, інвалідний візок, інвалідність

У столиці показали красунь зі всієї України в інвалідних візках. З 15 до 29 червня в Національному музеї Тараса Шевченка діятиме фотовиставка “Нескорена краса”, інформує Gazeta.ua.

“Ідея прийшла півроку тому, коли я стала переможницею на Всеукраїнському конкурсі краси серед дівчат на візках. Подумала, чому б не показати красу дівчат завдяки фотопроекту, – розповідає 24-річна Оксана Кононець, організаторка виставки. – Шукала спонсорів, команду. Практично всіх учасниць знала особисто до проекту. Хотілося показати нові обличчя.

“Можемо бути привабливими і успішними” – показують виставку з красунями на інвалідному візку. дівчина, красуня, фотовиставка нескорена краса, інвалідний візок, інвалідністьОрганізатор виставки “Нескорена краса” Оксана Кононець

У візку пересуваюсь вже 5 років. Я випала з 5-го поверху. Після цього кардинально змінився спосіб життя. Деякі друзі відвернулися, тому з’явилися нові. З’явився сенс життя. До травми я просто жила. Без конкретної цілі. Зараз хочу самореалізуватися. Зайнялася моделінгом”.

Сфотографуватися у незвичних яскравих образах згодилося 12 жінок різного віку. Кожну показали на 2-х знімках.

“Хочу показати, що інвалідний візок, це не вирок і не перешкода. Ми такі ж, як і всі. Можемо бути такими ж красивими, привабливими, успішними, як і звичайні дівчата”, – говорить учасниця 18-річна Ольга Сікірницька з Одеси.

До фотографій на візку під’їжджає білявка у червоній сукні. Їй допомагає подруга.

“На знімках у мене романтичний, закоханий образ, – показує на себе 42-річна Олена Котляренко з Чернігова. На світлині вона сидить у білій сукні, схожій на весільну. Тримає прикрасу у руці. – 18 років тому я пірнула у воду і зламала шию. До цього була одружена 5 років. Розлучилася. Коли отримала травму, колишній чоловік до мене повернувся. Піклувався про мене. І ми до сих пір разом. Завжди намагалася бути красивою для чоловіка, щоб на інших не задивлявся”.

“Можемо бути привабливими і успішними” – показують виставку з красунями на інвалідному візку. дівчина, красуня, фотовиставка нескорена краса, інвалідний візок, інвалідністьУ Києві проходить виставка “Нескорена краса”

“Я президент благодійного фонду для молоді з інвалідністю “Юніті”. Напевно, багато хто вважає досягненням те, що я в колясці і побудувала сім’ю, – каже киянка Валентина Сухарь, 31 рік. – У столиці дуже складно бути активною, пересуватися містом. Однак мені допомагають чоловік і друзі.

З народження маю ДЦП. До операцій не вдавалася, бо допомагають у 5%. Мені пропонували вживити нейростимулятор. Він допомагає налагодити роботу імпульсів, які йдуть від мозку до м’язів і дозволяють правильно рухатися. Але я відмовився. Вирішила зайнятися фізичною реабілітацією.

Багато моїх знайомих, які в інвалідному візку, вважають, що вони не гідні будувати сім’ю. У мене немає таких бар’єрів. Докладала усіх зусиль, щоб виглядати ефектно. Завжди були шанувальники. Ось уже 6 років заміжня. Поки дітей не маю, але хочу трьох. Не впадати в депресію мені допомагає бажання допомагати іншим. Коли роблю щось для таких, як я або ж ще в гіршому стані, мене це надихає”.

“Можемо бути привабливими і успішними” – показують виставку з красунями на інвалідному візку. дівчина, красуня, фотовиставка нескорена краса, інвалідний візок, інвалідністьУ Києві проходить виставка “Нескорена краса”

Вікторія Топала

Фото: Тарас Подолян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*