На Черкащині керівник Держслужби зайнятості Валерій Ярошенко відвідав громадську організацію, яка допомагає молоді з обмеженими фізичними можливостями

На Черкащині керівник Держслужби зайнятості Валерій Ярошенко відвідав громадську організацію, яка допомагає молоді з обмеженими фізичними можливостями. черкащина, громадська організація, обмеженими фізичними можливостями, центр зайнятості, інвалідність, person, clothing, smile, human face, woman, man, outdoor, people, girl, group. A group of people around each other

На Черкащині керівник Держслужби зайнятості Валерій Ярошенко відвідав громадську організацію, яка допомагає молоді з обмеженими фізичними можливостями. черкащина, громадська організація, обмеженими фізичними можливостями, центр зайнятості, інвалідністьВ рамках проведення Всеукраїнської наради Державної служби зайнятості України в. о. Голови Валерій Ярошенко, представники ДСЗ (ЦА) та директори Черкаського обласного Григорій Дендемарченко і міського центрів зайнятості Оксана Щербак відвідали громадську організацію «Спілка батьків молоді з інвалідністю «Перспектива».

Громадська організація на території області діє вже 8 років під керівництвом Валерія Гаврілова та займається доглядом за молоддю з обмеженими фізичними можливостями. З 2012 року організація співпрацює з Черкаським міським центром зайнятості щодо підбору працівників з числа зареєстрованих безробітних на громадські роботи. Безробітні допомагають налагодити повсякденний побут дітей з інвалідністю, вчать спілкуватися, супроводжують їх на культурно-масові заходи міста, допомагають розкрити свої таланти.

«Приємно бачити, що в наш час є люди, яким небайдужі долі інших людей, людей, які потребують допомоги та підтримки. Важливо, що саме служба зайнятості – є тією ланкою, яка об’єднує громадські організації та сприяє створенню належних умов, для людей, які цього потребують, дарує їм відчуття своєї користі в цьому світі», – наголосив Валерій Ярошенко.

В реабілітаційному центрі, який функціонує при громадській організації, діє творча студія «Рампа», в якій вихованці можуть розвивати свої акторські здібності та естетичний смак до прекрасного. На заході всі гості мали можливість переглянули допрем’єрний показ вистави за повістю Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц».

За словами Валерія Ярошенка в закладі створенні всі необхідні умови для комфортного перебування молодих людей з особливими потребами.

«Протягом трьох останніх років між службою зайнятості і організацією «Спілка батьків молоді з інвалідністю «Перспектива» було заключено 5 договорів про участь 198 безробітних у громадських роботах. Окрім того у 2016 році був підписаний строковий трудовий договір з внутрішньо переміщеною особою Ігорем Нестеренком, який був працевлаштований за направленням міського центру зайнятості, до спілки на посаду «соціальний працівник», – відзначив Григорій Дендемарченко.

Також керівник Держслужби зайнятості мав можливість поспілкуватися з батьками, ознайомився з умовами перебування та проживання молоді в реабілітаційному центрі. Батьки, у свою чергу, висловили подяку службі зайнятості за розуміння, підтримку та допомогу їхнім дітям шляхом соціального супроводу.

В ході спілкування Валерій Гаврилов запропонував запровадити досвід співпраці служби зайнятості з громадськими організаціями, які переймаються питаннями людей, що потребують допомоги, й по інших регіонах України.

Наприкінці зустрічі керівник ДСЗ подякував керівнику спілки, директору обласного та міського центрів зайнятості за тісну співпрацю, висловив побажання щодо подальших спільних дій в інтересах людей з особливими потребами, та вручив подарунки закладу і молодими акторам.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ

Черкаський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*