На Іграх Нескорених представили дизайнерські кавери для протезів

На Іграх Нескорених представили дизайнерські кавери для протезів. changeable, ігри нескорених, кавер, проект, протез

На Іграх Нескорених представили дизайнерські кавери для протезів. changeable, ігри нескорених, кавер, проект, протез

Команда соціального проєкту Changeable створила текстильні кавери для протезів кінцівок та предмети одягу для учасників Ігор Нескорених.

На каверах для учасників Ігор Нескорених 2.0 зображена патріотична символіка та символіка змагань. За словами авторів дизайну, подарунки від Changeable репрезентують дух братерства та нескореності — основні цінності Ігор. Виготовити атрибутику для переможців змагань допомогли фонд K.Fund, інноваційний парк UNIT.City та громадська організація Golocal.

Мета проєкту Changeable — забезпечити особам з ампутацією можливість легкої зміни вигляду їхніх протезів.

«З персонального спілкування з особами з ампутацією я знаю, що зовнішній вигляд протезів дуже важливий для їхнього самоприйняття. Тому ми з командою виготовили зйомні текстильні кавери для протезів рук та ніг, які швидко одягаються і є доступними способом змінити дизайн протезу», — розповідає авторка проєкту Changeable Оля Синякевич.

Цьогоріч Changeable стали фіналістами міжнародного проєкту European Design Upgrade і представили Україну на Нідерландському тижні дизайну.

Ігри Нескорених 2.0 — це мультиспортивні змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів. Учасниками Ігор Нескорених 2.0 стали представники усіх підрозділів сектору безпеки та оборони: ЗСУ, НГУ, ДПСУ, МВС, СБУ та добровольчих батальйонів.

Військовослужбовці та ветерани змагались у шести дисциплінах: легка атлетика, веслування на тренажері, велоспорт, плавання, стрільба з лука та пауерліфтинг. Цьогоріч змагання проходили у онлайн-форматі.

«Ми вдячні усім партнерам, учасникам та вболівальникам за постійну підтримку поранених військових у спортивній реабілітації та соціальній адаптації. Впевнені, що історія кожного учасника – це показник незламності та надихаючий приклад для мільйонів співгромадян», — коментують організатори Ігор Нескорених 2.0

Запис онлайн-трансляції фіналу змагань можна подивитись за посиланням

Додаткова інформація:

Changeable — проєкт, створений щоб забезпечити людям з ампутованими кінцівками можливість легкого вдосконалення вигляду їх протезів.

European Design Upgrade —міжнародний проєкт для спільноти дизайнерів з України, Бельгії та Фінляндії. Учасники проєкту разом втілили в життя свої унікальні концепти та представили їх на міжнародному рівні в рамках онлайн-виставки Dutch Design Week 2020.

Проєкт European Design Upgrade фінансується за підтримки Європейської комісії. Публікація відображає лише думки автора, і Комісія не може нести відповідальність за будь-яке використання інформації, що міститься в ній.

Проєкт фінансується за підтримки Українського культурного фонду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*