На Луганщині організовано тренінг для дітей з інвалідністю

На Луганщині організовано тренінг для дітей з інвалідністю. кремінна, тренинг, інвалідність, інклюзивна програма, інтеграція, person, clothing, footwear, woman, girl, group, crowd. A group of people standing in front of a crowd

На Луганщині організовано тренінг для дітей з інвалідністю. кремінна, тренинг, інвалідність, інклюзивна програма, інтеграціяУ Кремінній проведена інтегрована інклюзивна програма для дітей та молоді з особливими потребами «Гармонія в різноманітті».

Більшість дітей та підлітків вперше працювали в форматі тренінгу, що було для них цікаво та незвичайно, проте вони активно включались у роботу та співпрацювали з модератором.

Маленькі та юні учасники мали зовсім різні нозології захворювання – втрату слуху, зору, проблеми опорно-рухового апарату, затримку психічного розвитку тощо.

Після тренінгу відбулася презентація результатів Всеукраїнського інтегрованого конкурсу «Новорічна палітра», в якому брали участь більше 100 дітей зі всієї України, а найактивнішими стали діти та молодь з Луганщини. На всіх учасників чекали пам’ятні подарунки від організаторів.

Заступник начальника управління молоді та спорту Луганської ОДА Євгенія Ратіхіна зазначила, що така форма спілкування є важливою для формування лідерських якостей дітей та молоді даної категорії, адже це перший крок до соціальної адаптації та інтеграції в громаду.

Учасниками тренінгу стали понад 50 юних луганчан з інвалідністю та їх однолітки із різних куточків області, фахівці структур, які працюють з даною категорією дітей та молоді, представники громадських організацій людей з інвалідністю, молодіжних ГО з міст Попасна, Лисичанськ, Сватове, Старобільськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Кремінна.

Організатори заходу – управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями за підтримки Благодійного Фонду «Заради тебе» та Національної Асамблеї людей з інвалідністю України.

За матеріалами управління молоді та спорту облдержадміністрації

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*