На Прикарпатті кількість військовослужбовців, яких визнано інвалідами, зросла до 280 осіб

На Прикарпатті кількість військовослужбовців, яких визнано інвалідами, зросла до 280 осіб. прикарпаття, військовослужбовці, підсумкова нарада, інвалід, інвалідність, table, indoor, wall, person, suit, clothing, human face, business, people, man. A group of people sitting at a table

27 січня в обласному бюро медико-соціальної експертизи відбулась підсумкова нарада за результатами роботи у 2016 році, у якій взяли участь директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мирон Матейко та голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк, пише Галицький Кореспондент.

Під час засідання головний лікар ОБ МСЕ Михайло Кулаєць підбив підсумки роботи галузі за минулий рік та звернув увагу присутніх на основні напрямки удосконалення медико-соціальної експертизи у осіб з інвалідністю при реалізації їх прав і свобод, інформує МОЗ. Зокрема керівник ознайомив учасників наради з Конвенцією про права інвалідів, яку схвалила Генеральна Асамблея ООН.

Мета якої – заохочення, захист та забезпечення повного і рівного користування всіма особами з інвалідністю усіма правами людини та основоположними свободами, а також заохочення поваги до властивої їм гідності. Також головний лікар нагадав про нормативно-правове регулювання, яким керувалася експертна діяльність у 2016 році.

Детальніше про кількість осіб з інвалідністю та за якими нозологічними формами ця інвалідність надавалась доповів заступник головного лікаря обласного бюро медико-соціальної експертизи Любомир Процик. За його словами, зросла кількість військовослужбовців, які визнані інвалідами. Таких є 280 осіб. До них відносяться працівники МВС, афганці та атовці. Також медик зазначив, що інвалідами визнавались більше непрацездатне населення, аніж працююче.

Ничай Ольга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*