На Прикарпатті придбали перший будинок для підтриманого проживання сиріт-інвалідів

На Прикарпатті придбали перший будинок для підтриманого проживання сиріт-інвалідів. обертин, будинок, підтримане проживання, сирота, інвалідність, door, garden, building, houseplant, flowerpot, porch, flower, plant. A cat sitting on top of a wooden door

На Прикарпатті придбали перший будинок для підтриманого проживання сиріт-інвалідів. обертин, будинок, підтримане проживання, сирота, інвалідність

На Івано-Франківщині придбали невеликий будинок під першу спільноту підтриманого проживання для сиріт з інвалідністю.

Українська благодійницька мережа придбала будиночок у невеликому містечку Обертин (Тлумацький район). Після реконструкції та ремонту він буде облаштований у перший будинок підтриманого проживання для сиріт з інвалідністю, які назавжди покинуть інтернатні заклади. Про це повідомляють на сторінці організації у Фейсбук.

“Купівля обійшлася у 161 тис.грн., площа основної частини будинку 72 метри квадратних (з них – 51 метр квадратний жилої площі), він має прибудову, яка буде обладнана під частину спільноти (з однією із житлових кімнат), літню кухню та інші будівлі, які теж будуть використані для потреб спільноти, зокрема під майстерню”, – повідомляють волонтери.

Підтримане проживання – геть інша у порівнянні з інтернатами форма влаштування людей з інвалідністю. Будинки підтриманого проживання повинні давати їхнім мешканцям нові можливості, за яких допомога повинна закінчуватися рівно там, де починаються власні можливості людини. Основне завдання спільноти – повернути сиротам з інвалідністю мотивацію до життя настільки, наскільки це можливо, поступово викорінювати “нав’язану безпорадність”, якої вони набули в інтернатах.

“Щиро дякуємо усім, хто долучився до цього важливого етапу створення спільноти пожертвами, особистою працею чи щирою підтримкою. Ми неодмінно загадаємо імена усіх, хто допоміг. Ми працюємо над визначенням обсягів робіт, які потрібно буде виконати та невдовзі повідомимо про ті чи інші необхідні потреби щодо ремонту та реконструкції будинку”, – підсумовують волонтери.

Бліц-інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*