На території Авдіївської громади запроваджують систему раннього втручання

На території Авдіївської громади запроваджують систему раннього втручання. авдіївка, нарада, послуга, раннє втручання, розвиток

На території Авдіївської громади запроваджують систему раннього втручання. авдіївка, нарада, послуга, раннє втручання, розвиток

14 січня під головуванням заступника керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Сергія Легенького відбулася робоча нарада з питання запровадження та розвитку системи раннього втручання на території громади, яка спрямована на захист дітей раннього віку з порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень.

З метою підвищення рівня обізнаності у вищезазначеному питанні в обговоренні взяли участь представники управління соціального захисту населення, відділу освіти, центру соціальних служб, центру первинної медико – санітарної допомоги, Авдіївської центральної міської лікарні, інклюзивно-ресурсного центру та центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

В ході засідання учасники наради акцентували на необхідності розвитку в громаді послуг для дітей з особливими потребами. Значний обсяг роботи в цьому напрямку проводить інклюзивно-ресурсний центр та центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Іскорка».

Під час обговорення Сергій Легенький наголосив на необхідності посилення співпраці між відділами та закладами громади з метою створення умов для підвищення рівня участі дітей з порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень, у повсякденному житті та їх соціальної інклюзії.

УСЗН

Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація Покровського району Донецької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*