На Українському радіо звучатиме програма “Інклюзивний світ” від харківських журналістів

На Українському радіо звучатиме програма “Інклюзивний світ” від харківських журналістів. програма інклюзивний світ, проект, радіо, суспільство, інвалідність, screenshot, design, poster, handwriting, graphic, font, book, typography, template, text. A close up of a sign

На Українському радіо звучатиме програма “Інклюзивний світ” від харківських журналістів. програма інклюзивний світ, проект, радіо, суспільство, інвалідність

З 7-го лютого на Першому каналі Українського радіо та Радіо Культура щотижня виходитиме програма “Інклюзивний світ” про успішні історії людей з інвалідністю, яку виробляють на “Українському радіо. Харків” Харківської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України.

“У загальнонаціональному ефірі Українського радіо виходитиме передача Харківського обласного радіо Суспільного мовника “Інклюзивний світ” – про те, як перестати жити страхами і припущеннями щодо людей з інвалідністю; для тих, хто бажає вчитися працювати пліч-о-пліч», – йдеться в анонсі програми.

Програма виходитиме щотижня, починаючи з 7 лютого.

“З цього тижня слухайте ці передачі:

УР-1 UA: Українське радіо – щосуботи о 15:35

УР-3 UA: Радіо Культура – щочетверга о 6:40″, – повідомив Дмитро Хоркін.

Першим героєм передачі стане незрячий масажист з Харкова Артем Бутенко. Випуск з регіонального ефіру можна почути тут.

Продюсер редакції “Українське радіо. Харків” Володимир Носков зазначив, що “мета програми – показати, що люди з інвалідністю можуть та й живуть повноцінним життям. А друга мета – налагодити діалог у суспільстві, щоб міста ставали зручнішими для людей з інвалідністю, які б мали рівні можливості для реалізації себе у бізнесі, навчанні тощо”.

Команда продюсера Харківського обласного радіо Володимира Носкова створила соціально важливий проект із влучним підбором героїв, хороших звуковим оформленням, професійними ведучими-співбесідниками.

Цим проектом ми даємо старт підбору якісного контенту обласних радіо, який звучатиме на всю країну”, – вважає генпродюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.

Він переконаний, що проект «Інклюзивний світ» буде рейтинговим, адже творці передачі вдало вибудовують драматургію розмови.

“Передача органічно впишеться у денний “аполітичний” слот вихідного дня на Першому каналі, коли ми даємо змогу радіослухачам відпочити від політичних та економічних тем. Нові джингли і проморолики зробить команда саунпродюсерів, дикторів і копірайтерів Українського радіо тут у Києві – на Хрещатику,26″, – додав Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, з 18 лютого на Українському радіо та Радіо Культура звучатиме проект “Вибори-2019: можливості для всіх”. У березні вийде серія передач про доступність виборчих дільниць для людей з інвалідністю, про, наприклад, те, як незрячий може проголосувати.

Українське радіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*