На Вінниччині інтернати для людей з інвалідністю працюють в умовах максимального карантину

На Вінниччині інтернати для людей з інвалідністю працюють в умовах максимального карантину. вінниччина, заклад, карантин, інвалідність, інтернат

У зв’язку з епідемією коронавірусу заклади для людей з інвалідністю та людей похилого віку, що потребують догляду, функціонують максимально ізольовано. Про те як такі заклади працюють під час епідемії розповіла заступниця голови обласної державної адміністрації Наталя Заболотна.

— В області функціонують 13 обласних центрів, станом на зараз (15 квітня — Авт.) в них перебуває 1753 особи. Також в нашій області діє 36 територіальних центрів соціального обслуговування населення, в чиїх стаціонарних відділеннях перебуває 533 клієнти, — проінформувала вона. — Наші 3 обласні заклади Вороновицький психоневрологічний інтернат, Тиврівський обласний будинок-інтернат для осіб з інвалідністю та осіб похилого, також Стрижавський дитячий будинок інтернат працюють в умовах максимальної ізоляції. Нами відбувається постійний моніторинг запасів продуктів харчування, засобів особистого захисту в наших закладах.

За її словами через карантин клієнтам заборонено покидати заклад, також максимально обмеженні відвідування для родичів та волонтерів. Всі обласні заклади були додатково забезпечені масками, рукавичками та дезінфекційними засобами. Також здійснюється моніторинг стану здоров’я працівників закладу і клієнтів.

Працівники інтернатів працюють вахтовим методом по два тижні. То й персонал, що перебуває два тижні вдома підписав документи, щодо максимальної ізоляції.

Анастасія Король

Газета Місто

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*