На Вінниччині волонтери із інвалідністю виготовляють окопні свічки для воїнів (ФОТО)

На Вінниччині волонтери із інвалідністю виготовляють окопні свічки для воїнів (ФОТО). вінниччина, волонтер, воїн, окопна свічка, інвалідність

На Вінниччині волонтери із інвалідністю виготовляють окопні свічки для воїнів. вінниччина, волонтер, воїн, окопна свічка, інвалідність

В містечку Козятин до волонтерського руху активно долучилися молоді люди із інвалідністю. Понад два місці, щотижня у вівторок та п’ятницю, вони виготовляють окопні свічки. Роблять це із великим завзяттям аби воїни могли зігрітись в зимову пору року. Уже виготовили понад 600 окопних свічок.

«Ми зробили більше 200 окопних свічок. І зараз готуємо до відправки воїнам ще 400. Спершу людям із інвалідністю було важко опанувати цю справу. Однак, після кількох спроб — навчилися. Зараз руки самі роблять. На виготовлення свічок приходить 18 осіб, члени нашого товариства «Дом». Ми їх розділяємо на підгрупи, щоб легше було працювати. Тому одні приходять у вівторок, інші в п’ятницю. Їм це подобається, вони відчувають себе потрібними», — коментує Вінниця.info Тетяна Яковлева, керівник БО «Козятинське районне громадське товариство батьків інвалідів «Дом».

Міські підприємства та волонтери допомагають гуртківцям «Дому» з матеріалами: привозять парафін, картон та консервні банки.

«Ми вже закупили парафін на наступну партію окопних свічок. Ще ми купуємо цукерки і до кожної прикріпляємо побажання-передбачення. Це все пакуємо у торбинки, які шиють матері людей із інвалідністю. Ще ми сушили яблука, діти малюють малюнки і це все разом із окопними свічками відправляємо бійцям на передову. Зупинятися не плануємо, робимо все, що в наших силах задля перемоги», — додає Тетяна Яковлева.

Фото Тетяни Яковлевої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*