Набір учасників і учасниць Першої та Другої Інклюзивної Всеукраїнської онлайн Школи з сурдоперекладом “Інституційний розвиток громадських організацій осіб з інвалідністю” (базовий рівень)

Набір учасників і учасниць Першої та Другої Інклюзивної Всеукраїнської онлайн Школи з сурдоперекладом “Інституційний розвиток громадських організацій осіб з інвалідністю” (базовий рівень). онлайн-школа, проєкт, розробка, фінансування, інвалідність, hand, finger

Громадська організація Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» в рамках проєкту «Кроки до інституційного розвитку громадських організацій осіб з інвалідністю в Україні», який реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів

оголошує набір учасників і учасниць

Першої та Другої Інклюзивної Всеукраїнської онлайн Школи з сурдоперекладом “Інституційний розвиток громадських організацій осіб з інвалідністю (базовий рівень) (далі-Школа).

У рамках даного проєкту відбудеться 8 онлайн Шкіл для 80 представників/представниць громадських організацій осіб з інвалідністю.

Мета Школи: ознайомити учасників та учасниць з особливостями розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій для залучення фінансування проектів від донорів, що присутні в Україні; з основами організаційного розвитку громадських організацій.

Заняття проходитимуть у програмі Zoom.

Участь у Школах є безкоштовною.

Учасники Школи:

Члени/членкині, працівники/працівниці, волонтери/волонтерки українських громадських організацій осіб з інвалідністю, які мають мінімальний обсяг знань щодо розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій для залучення фінансування проектів.

Орієнтовна кількість учасників і учасниць: 10 осіб (кожна Школа).

Тренерки:

Оксана Яцюк – тренерка і консультантка з проектного менеджменту, голова ради Подільського центру соціальних технологій.

Олена Смірнова – проєктна менеджерка Громадської організації Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток».

Умови участі у Школі:

  1. Бути представником чи представницею громадської організації осіб з інвалідністю.
  2. Мати телефон, планшет, ноутбук або ПК з підключенням до мережі Інтернет та встановленим додатком Zoom, який можна завантажити з PlayMarket, додаток безкоштовний.
  3. Брати участь у навчанні протягом усіх 3-х днів.
  4. Після закінчення навчання із числа учасників і учасниць Школи буде створено команди з трьох осіб з кожної з громадських організацій осіб з інвалідністю України, які отримають індивідуальну менторську та наставницьку підтримку в організаційному розвитку організацій і написанні та поданні проєктних пропозицій.
  5. Кожна з команд повинна буде створити проєкт та взяти участь у захисті даного проєкту.

При виконанні усіх умов кожен з учасників/ниць Школи отримає відповідні сертифікати, Довідник «Проєктний та організаційний менеджмент для громадських організацій осіб з інвалідністю» чи аудіозапис Довідника.

Перша Школа відбудеться з 1 по 3 жовтня 2020 року з 15 до 18 години.

Друга Школа відбудеться з 8 по 10 жовтня 2020 року з 12 до 15 години.

Про дати проведення інших Шкіл буде відомо з наступних оголошень.

Для участі у одній зі Шкіл необхідно заповнити нижчезазначену реєстраційну анкету https://forms.gle/HTYrGmojpRjz8j196 до 27.09.2020 року до 23.59 год.

Контакти для зв’язку та відповідей на запитання: +38(067)109-69-98 Альона Смірнова,

Alena Smirnova

Портал “Громадський Простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*