Надихнути людей з інвалідністю: незвичайну фотосесію провели в “Межигір’ї” (ВІДЕО)

Надихнути людей з інвалідністю: незвичайну фотосесію провели в “Межигір’ї” (ВІДЕО). допомога, ставлення, фотопроєкт важлива, фотосесія, інвалідність

Надихнути людей з інвалідністю: незвичайну фотосесію провели в “Межигір’ї”. допомога, ставлення, фотопроєкт важлива, фотосесія, інвалідністьСоціальний фотопроєкт. Скріншот відео: kanaldom.tv

Медик, учасниця ветеранських змагань, кондитер і бізнеследі — всі вони стали учасницями соціального фотопроєкту “Важлива”. Його мета — змінити ставлення до людей із інвалідністю. А в цей раз ще й допомогти зібрати гроші на роботизовані ходунки для маленької Софії — дівчинки з тяжкою формою церебрального паралічу, інформує “Дом“.

Майже дві години на професійний макіяж і стильні зачіски — після роботи з візажистами учасниці фотопроєкту попрямували до Національного парку “Межигір’я” на фотосесію. Одна з моделей — Юлія Ресенчук — у 2006 році потрапила в аварію. Після травми хребта змушена пересуватися в колясці. Зараз вона успішна бізнеследі, створює проєкти для людей із інвалідністю. І знімається у фотосесіях.

“Це настільки класно, приємно, коли тебе фарбують, коли тебе знімають. Це все для будь-якої жінки, це така терапія, можна так сказати”, — поділилася дівчина.

Парамедикиня та ветеранка Антитерористичної операції, інструкторка з першої долікарської допомоги Олеся Конопелько з позивним “Карамелька” відчула себе справжньою кінозіркою.

“Коли нафарбували — це все зовсім по-іншому відчуваєш, ти себе відчуваєш жінкою такою, навіть сильною”, — розповіла інструкторка “Дому”.

Ще одна з героїнь — військова у відставці, учасниця національної збірної України на міжнародних ветеранських змаганнях “Ігри воїнів” у США Ярослава Мазур.

“Дуже хочеться, щоб ветеранський спорт, ветерани мали можливість. Взагалі, люди з обмеженими можливостями — у них немає можливості в регіонах займатися спортом. У них обмежені можливості. Вони не можуть дістатися, спортзали не пристосовані”, — зазначила Мазур.

Соціальний фотопроєкт “Важлива” існує вже три роки. Його завдання — підтримати жінок, які своїми історіями надихають інших.

“Кожен проєкт присвячений якійсь певній людині. Цього разу ми збираємо гроші на робота для Софії, щоб вона могла нормально пересуватися, у неї була реабілітація налагоджена та максимально прискорити її”, — розповіла “Дому” фотографиня, організаторка фотопроєкту Катерина Крючкова.

У маленької Софії — важка форма церебрального паралічу. Для того, щоб вона могла рухатися, їй потрібні роботизовані ходунки. Частину коштів уже зібрали.

“Вони коштують близько 40 тис. дол. Нам залишилося зібрати 9,3 тис. дол. Цей робот допоможе Софії ходити, тренуватися, взагалі бути активною у вертикальному положенні. Він розроблений спеціально для дітей із дитячим церебральним паралічем, який має моя дитина”, — повідомила мама Софії Вікторія Мостовенко.

Після фотосесії знімки розмістять у соцмережах із історіями кожної моделі. Таким чином організатори сподіваються допомогти маленькій Софії та нагадати українцям про важливість зробити нашу країну безбар’єрною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*