Невичерпне джерело надії

Невичерпне джерело надії. джерело надії, мариуполь, допомога, підтримка, інвалідність

Вже понад 25 років «Джерело надії» допомагає маріупольцям з інвалідністю повірити в себе, підтримує та надихає їх.

Ви можете стати волонтером

Громадська організація «Джерело надії» розташована за адресою: проспект Металургів, 215. Сюди можна принести бісер, картон, олівці та інші предмети для творчості.

У своєму центрі на проспекті Металургів вони часто збираються разом – на свята та для дружнього спілкування.

Організація налічує майже 200 осіб, і кожній тут раді допомогти. У «Джерелі надії» давно мріяли оновити свій офіс, і цього року така можливість з’явилася: товариство стало учасником проєкту «Допомога кожному», який проводить громадська спілка «Зелений центр Метінвест» за підтримки народного депутата України Вадима Новинського, та отримало сертифікат на купівлю будівельних матеріалів.

Місцю сили потрібен ремонт

Голова громадської організації «Джерело надії» Маргарита Губарєва розповіла «Приазовському робочому», що в товаристві – 162 особи з різними групами інвалідності:

«Деякі з них прикуті до ліжка вже кілька років, але є й ті, хто щодня відвідує нашу організацію. Люди зазначають, що вони тут отримують потужний заряд енергії. Найактивніших учасників у нас близько 20 – вони виробляють різні декоративні вироби, малюють, в’яжуть іграшки, читають і просто спілкуються».

Попри всі старання учасникам не вдається самостійно підтримувати належним чином приміщення, яке вони називають місцем сили, – ремонт у ньому необхідний, центр не бачив оновлень понад десять років.

«Періодично тут проводилися косметичні ремонти – фарбування стін та підлоги, стелі, заміна дверних замків, але цього недостатньо. І ми мріємо про ремонт – шпаклювання стін, фарбування якісною фарбою, але оскільки організація ми неприбуткова, зробити ремонт власним коштом у нас немає можливості. Крім того, нам дуже потрібно замінити всі комунікації – труби останнім часом течуть, тому на стінах вже з’явилися плями», – зазначила голова організації.

Одна велика родина

Завдяки участі у проєкті «Допомога кожному», який проводить громадська спілка «Зелений центр Метінвест» за підтримки народного депутата України Вадима Новинського, ремонт у приміщенні організації буде проведено.

Учасники розповіли, що перетворення центру надасть їм нових сил.

«Кілька років тому мені ампутували ногу, відтоді я в команді «Джерела надії». Ми – велика родина, яка підтримує одне одного, а Маргарита Петрівна завжди турбується про наш стан і приділяє нам увагу – допомагає лагодити тростини та візки. Ми всі дуже раді, що у нас з’явилася можливість провести ремонт, це допоможе нам і надалі дбати одне про одного», – розповів Сергій Ляшко.

Маргарита Губарєва зазначила, що народний депутат України Вадим Новинський не вперше підтримує «Джерело надії»:

«За останні кілька років у нас жодне свято не обходиться без подарунків від Благодійного фонду Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці – за що ми дуже вдячні! Нашій організації неодноразово виділялися засоби індивідуального захисту, вручали великодні та новорічні набори, крім того, конкретні члени організації отримували матеріальну допомогу. Завдяки народному депутату України Вадиму Новинському ми отримали ноутбук, яким користуємося щодня і який нам дуже допомагає в роботі».

Член громадської організації «Джерело надії» Алла Кондратьєва наголосила, що завдяки ноутбуку працювати в організації стало простіше:

«І не лише щодо бухгалтерського обліку та складання різних документів – ми вчимо наших підопічних користуватися комп’ютерною технікою, набирати текст, створювати файли. Проводили спеціальні заняття із професіоналами. Тепер мріємо вже й про планшети – так члени організації зможуть користуватися технікою будь-якої миті, а не чекати своєї черги».

Невичерпне джерело надії. джерело надії, мариуполь, допомога, підтримка, інвалідністьСвітлина Альбіни Баркової: Підтримка є важливою. Сертифікат від народного депутата України Вадима Новинського став значущим подарунком для маріупольців із інвалідністю.

Альбіна Баркова

Приазовський робочий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*