Незрячі львів’яни виступлять з концертами в Литві

Незрячі львів’яни виступлять з концертами в Литві. литва, ті хто підкорив темряву, концерт, незрячий, проект, person, concert, musical instrument, clothing, group, music, cello, theatre, choir, dancer. A group of people posing for the camera

У складі інтегрованої концертної групи — оркестр Національного театру ім. Марії Заньковецької, виконавці з важкими вадами зору зі Львова, Мукачево, Тернополя, Вінниці, Полтави, в тому числі троє незрячих дітей віком 9 — 14 років, а також дебютанти проекту — двоє литовських виконавців з вадами зору, які вперше виступатимуть у супроводі «заньківчан». Про це розповіла незрячий науковець, заслужений працівник соціальної сфери України Оксана Потимко.

«Ті, хто підкорив темряву» — це назва проекту, який здобув перемогу на конкурсі грантів Українського культурного фонду. Ініціатор проекту — Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ». Метою є презентація трьох концертів «Відчинилося життя» за участю незрячих виконавців з України і Литви в супроводі оркестру Національного театру ім. М. Заньковецької у місті Вільнюс — 2 та 4 жовтня, та місті Каунас — 3 жовтня”, — розповіла Оксана Потимко.

Ведуча — народна артистка України Леся Бонковська, диригент — Заслужений артист України Богдан Мочурад.

Бюджет гранту — 476 тис грн.

Медіастар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*