Незрячого чоловіка не пустили в метро через собаку-поводиря (ВІДЕО)

Незрячого чоловіка не пустили в метро через собаку-поводиря (ВІДЕО). київ, метро, незрячий, собака-поводир, інвалідність, outdoor, person, clothing, footwear, screenshot. A group of people standing in front of a building

Київ. У метрополітені пояснили, мовляв, їздити у підземці з собаками заборонено внутрішніми правилами метро. Навіть, якщо без собаки пасажир не може пересуватись, повідомляє Телеканал новин «24».

Анатолій зовсім не бачить, але навчився жити без сторонньої допомоги: користується сучасними гаджетами, наприклад. А зараз-от разом із приватним кінологом виховує собаку-поводиря Тайгера.

Вихідними Анатолій з собакою сів у вагон метро на станції “Чернігівська”. Там його до підземки впустили. Без проблем вийшов на “Університетській”, але зайти назад уже не зміг. Внутрішні правила метрополітену забороняють вхід із собаками.

Юристи ж наголосили, що працівники метрополітену порушили права людини. Посилаються на закон про основи соціального захисту інвалідів.

І поки в метрополітені радять людям з інвалідністю користуватися наземним транспортом, юристи радять звертатися до суду. Анатолій вже написав заяву у поліцію, та все ж сподівається, що у підземці змінять внутрішні правила на користь незрячих, і до суду справа не дійде.

Єлизавета Герасимюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*