Нова серія Школи Доступності!

Нова серія Школи Доступності!. го доступно ua, дмитро щебетюк, школа доступності, серіал, інклюзія

Нова серія Школи Доступності!. го доступно ua, дмитро щебетюк, школа доступності, серіал, інклюзія

Стартував новий сезон іронічного серіалу про інклюзію “Школа Доступності” від ГО Доступно.UA. У четвертій серії “Коли Україна стане доступною” фантазуємо на тему далекого майбутнього та розвитку в Україні інклюзивних тенденцій.

Уявіть: рік 2084. В Україні нарешті створили інклюзивне суспільство. Більше не будують сходів, неадекватних пандусів та високих бордюрів. Яким буде наше майбутнє? До чого нас приведуть технології? Які “страшні історії з минулого” розповідатимуть старожили?

У новій серії Школи Доступності Дмитро Щебетюк приміряв на себе роль дідо, що ділиться з онуками казками про далекий 2021 рік. Дивіться на ютуб та фейсбук 🙂

Школа Доступності — освітній ютуб-серіал громадської організації “Доступно.UA”, який покликаний прокачувати толерантність та інклюзію, боротися з маніпуляціями навколо теми інвалідності та стигматизації таких людей.

Це вже другий сезон проєкту, який через самоіронію та побутові сюжетні сценки доводить, що обмеження та бар’єри насамперед у свідомості людей: як суспільства щодо людей з інвалідністю, так і самих людей з інвалідністю щодо себе та світу навколо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*