Одесити з особливими потребами у мера (ВІДЕО)

Одесити з особливими потребами у мера (ВІДЕО). геннадій труханов, одеса, доступність, особистий прийом, інвалід, person, computer, clothing, indoor, suit, laptop, office building, man, office, table. A person sitting at a desk

У Центрі інтегрованих послуг міста Одеси, у комфортному та доступному для усіх відвідувачів, і для одеситів з особливими потребами також, що важливо, — 11 квітня пройшов черговий особистий прийом Одеського міського голови. Геннадій Труханов з посиленою увагою поставився до питань, з якими звернулись по допомогу дев’ять одеситів — керівники громадських організацій та представники товариств інвалідів-колясочників, інвалідів по зору, слуху, матері дітей з рідкісними захворюваннями. Кожне з особистих звернень покликане допомогти десяткам одеситів з особливими потребами.

Світлана Шанюк від імені батьків дітей з рідкісними захворюваннями, а це 17 маленьких одеситів, звернулася з проханням розширити міську цільову програму «Здоров’я» для цих пацієнтів. Бо задекларованої підтримки з боку держави недостатньо. Одеській міський голова з цього приводу дав доручення керівнику департаменту охорони здоров’я підготувати все можливе для того, щоб цих 17 маленьких хворих хлопчиків й дівчаток забезпечили обслуговуванням у місті.

Олег Прохоров на зустрічі із мером розповів про власні спостереження про розвиток безбар’єрного середовища в Одесі: дуже багато зроблено, й у цьому напрямку одесити з особливими потребами з надією чекають на продовження. Це й спеціальний пляж на 11-тій станції Великого Фонтану, й інватаксі, й важливі елементи доступного середовища у нових громадських будівлях та у тих, що зараз ремонтуються.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова
Все здания, которые мы делаем, ремонтируем, — при сдаче объекта будем приглашать представителей комитета по доступности. Пусть смотрят, как это все сделано. Если есть замечания — будем исправлять. Вы поймите, и я четко понимаю, что сегодня мы все этому только учимся.

На особистому прийомі Одеського міського голови Геннадія Труханова з одеситами з особливими потребами були присутні заступники мера, керівники департаментів міськради — усі, хто може взяти участь у скорішому вирішенні питань інвалідів Одеси.

Чи можна домовитися з супермаркетами щодо супроводу їх співробітниками інвалідів по зору у торгових залах? З таким запитанням звернувся Олексій Максименко. І ще: в 2018 році українським товариствам інвалідів по зору та по слуху виповнюється 85 років, тому є прохання надати матеріальну допомогу одеським ветеранам товариств. І в цьому питанні мер пообіцяв допомогу.

Представниця товариства глухих Наталя Ткач звернулась до мера у вирішенні питання передачі місту гуртожитку товариства та ремонту фасадів його Будинку культури. А Алла Леонова висловила надію на те, що місто у рамках програми для людей з особливими потребами «Рівність» зможе надати фінансову підтримку й інвалідним організаціям.

Алла Леонова, голова Одеського міського товариства інвалідів
Мы такие же люди, в такой ситуации может каждый оказаться, это жизнь. Чтобы всем было удобно и комфортно в городе и в стране — это просто необходимо. Посмотрите, по городу все-таки уже много доступности.

Власне, саме над цим — щоб одесити з особливими потребами все менш відчували себе одеситами з обмеженими можливостями — працює і сьогодні міська влада.

Медиагруппа ГЛАС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*