Освітяни Кам`янського ділилися досвідом на всеукраїнському семінарі

Освітяни Кам`янського ділилися досвідом на всеукраїнському семінарі. київ, особливими потребами, порушення психофізичного розвитку, семінар, інвалід, person, smile, clothing, indoor, wall, human face, ceiling, woman, group, floor. A group of people posing for a photo

Освітяни Кам`янського ділилися досвідом на всеукраїнському семінарі. київ, особливими потребами, порушення психофізичного розвитку, семінар, інвалід

У Києві відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Методична допомога батькам, що навчають та виховують дітей із порушенням психофізичного розвитку», організований громадською організацією «Інститут соціальної політики».

Учасниками семінару стали представники громадських організацій інвалідів, батьки дітей з особливими потребами, фахівці громадських організацій інвалідів, працівники реабілітаційних та освітніх закладів.

Дніпропетровщину представляли заступник директора обласного методичного психолого-медико-педагогічного центру Ольга Склянська з доповіддю-презентацією «Формування стосунків дорослого із дитиною раннього віку з порушеннями психофізичного розвитку» та педагоги Кам’янського спеціалізованого дитсадка №21 «Струмочок» (завідувач Віра Коваленко), які презентували свій досвід роботи з батьками дітей із порушенням опорно-рухового апарату.

Крім цікавих доповідей-презентацій з елементами тренінгу, у програмі семінару було представлено декілька сучасних освітніх методик. Також учасники мали змогу ознайомитися з роботою центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Проведення таких зустрічей допомагає батькам у подальшому вихованні своїх дітей, дає змогу пізнати нове та корисне, адже саме виховний процес спрямований на всі сторони розвитку особистості, а його джерелами є діяльність і спілкування. У процесі виховання в дітей-інвалідів формується система знань, переконань, рис особистості, які слугуватимуть основою для подальшого самостійного життя, – наголошують у департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Кам`янська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*