Патрульні Волині допомогли піднятися на гору чоловіку на інвалідному візку (ФОТО)

Патрульні Волині допомогли піднятися на гору чоловіку на інвалідному візку (ФОТО). on 3 wheels, пікуй, гора, поліцейський, інвалідний візок

Патрульні Волині допомогли піднятися на гору чоловіку на інвалідному візку. on 3 wheels, пікуй, гора, поліцейський, інвалідний візок

21 вересня волинські поліцейські піднялись на гору Пікуй, що на Львівщині, висотою понад 1400 м. Але не просто піднялись самі, а ще й підняли туди чоловіка на інвалідному візку – батька однієї з інспекторок. Він не може ходити, але, звісно, побувати на вершині гори і побачити неймовірні краєвиди хотів, однак не було змоги.

Про це інформують на сторінці патрульної поліції Волині у “Facebook”, пише «Волинь Online».

Організація “On 3 wheels” — фонд здійснення мрій давно організовує інклюзивні походи, тож патрульні охоче долучились і цього разу допомогти людині здійснити мрію – побувати на вершині гори разом з дочкою.

“Чи можна описати ті емоції, які вирували в душі учасників походу? Чи можна передати відчуття, які огорнули душу й серце чоловіка, якого вивезли на гору і перед яким розкрились чарівні краєвиди? Чи можна схарактеризувати саму мету такого походу? Ні.

Адже емоції учасників – неймовірні, відчуття чоловіка – незбагненні, мета – більш ніж благородна.

Дякуємо нашим патрульним за великі та сильні серця, за допомогу іншим і небайдужість. Спасибі всім іншим учасникам походу. Ми вміємо здійснювати мрії”, — йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*