Павло Розенко вимагає забезпечити повноцінну конкуренцію на ринку протезування

Павло Розенко вимагає забезпечити повноцінну конкуренцію на ринку протезування. павло розенко, протезування, учасник ато, інвалід, інвалідність, person, man, human face, tie, clothing, suit, business, white-collar worker, glasses, businessperson. Pavlo Rozenko wearing a suit and tie

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко вимагає забезпечити повноцінне конкурентне середовище на ринку протезування. Про це він заявив на засіданні Ради у справах осіб з інвалідністю.

Павло Розенко зазначив, що у 2016 році за бюджетною програмою з протезування учасників АТО було виділено понад 42 млн грн, водночас касові видатки за програмою становили лише 37 млн грн. «Тобто близько 5 млн грн не було використано. Тому очевидно, що ефективність використання коштів в цьому році має значно посилитися», – зазначив він.

«Ні в кого не викликає задоволення те, як Фонд соціального захисту інвалідів використовував кошти. Зараз у Фонді відбуваються в тому числі кадрові зміни, і ми очікуємо на посилення спроможності цієї інституції», – сказав Віце-прем’єр-міністр.

За словами Павла Розенка, у 2017 році на заходи з протезування учасників АТО передбачено близько 43 млн грн. «І тут гостро постає питання якості продукції, прозорості розподілу коштів, відкритості ринку надання цих послуг, прозорості тендерних процедур і доступу до участі у конкурсах підприємств усіх форм власності», – наголосив він.

Віце-прем’єр-міністр звернувся до Фонду соціального захисту інвалідів, центральних органів влади та всіх учасників ринку протезної галузі з вимогою забезпечити повноцінне конкурентне середовище в цьому напрямку. «Лише конкурентне середовище дасть можливість отримувати, всім особам з інвалідністю, в тому числі учасникам АТО, якісну продукцію і якісні послуги. Тільки конкуренція може дати підвищення якості і зниження ціни. Неприпустимі будь-які заходи щодо обмеження конкуренції, монополізації і вирішення будь-яких питань щодо протезування в ручному режимі», – підкреслив Павло Розенко.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Урядовий портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*