Перший інклюзивний Арт-проєкт “Без обмежень” у Кривому Розі

Перший інклюзивний Арт-проєкт “Без обмежень” у Кривому Розі. арт-проєкт без обмежень, кривий ріг, культура, мистецтво, інвалідність

Перший інклюзивний Арт-проєкт “Без обмежень” у Кривому Розі. арт-проєкт без обмежень, кривий ріг, культура, мистецтво, інвалідністьФото оргкомітету арт-проєкту «Без обмежень»

Палац культури «Центральний» розпочав перший інклюзивний Арт-проєкт «Без обмежень» (on-line).

Це соціальний проєкт у сфері культури та мистецтва для людей з інвалідністю без вікових обмежень за напрямком: хореографія, вокал та образотворче мистецтво. Це не конкурс і не фестиваль, як зазначають організатори.

Проєкт покаже талановитих людей та надасть їм можливість вийти на професійну сцену та відчути себе зіркою.

Організатори проводять зйомки інтерв’ю, номерів на сцені, монтують відео та запускають у соціальні мережі.

У неділю 22 листопада відбулися зйомки номерів артистів, які подали заявки на участь у арт-проєкті. Подивитися виступи талановитих криворіжців можна на сторінці ПК «Центральний» у фейсбуці.

Одними із учасників стала інклюзивна група вокалу «Надія».

Фото: Facebook/Наталья Пастушенко.

«Особливий дебют! Сьогодні наша інклюзивна група вокалу «Надія» виступила на великій сцені, взявши участь у Першому інклюзивну арт-проєкту «Без обмежень». Для наших діток це чергова перемога. Вихід на велику сцену не всім дався легко, але ми ніколи не здаємося! Спільними зусиллями ми побороли страх, хвилювання і заспівали в повному складі нашу нову пісню про друга та велику силу дружби. Ми черговий раз довели, що діти з особливостями розвитку мають безмежний потенціал, який необхідно розвивати і підтримувати», – поділилася враженнями у соціальних мережах Наталя Пастушенко Керівник ГО “ФОНД ОБ’ЄДНАНИХ СЕРДЕЦЬ”.

Ольга Егорова

KRIVBASS.CITY

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*