Початок інклюзивного проєкту «Тиша! Камера! Ми!» (ВІДЕО)

Початок інклюзивного проєкту «Тиша! Камера! Ми!» (ВІДЕО). київ, актор, вади слуху, пресконференція, проєкт тиша! камера! ми!

Київ. 13 серпня о 16:00 у Прес-центрі ІА «Укрінформ» відбудеться пресконференція на тему: «Початок інклюзивного проєкту “Тиша! Камера! Ми!”» (Зала 2).

Організатор: Громадська організація «Зростаймо здорові».

Учасники: Ірина Лисенко – керівник інклюзивного культурно-мистецького проєкту “Тиша! Камера! Ми!”, модератор; Мирослав Гай – продюсер кінофільму «Скажи «Україна», виконавець однієї з головних ролей; Тетяна Крупнікова – інклюзивний асистент проєкту; Борис та Олександра Лисенки – учасники проєкту.

Коротко. За підтримки Українського культурного фонду ГО “Зростаймо здорові” реалізує культурно-мистецький проєкт “Тиша! Камера! Ми!”. Інклюзивна кіногрупа, до складу якої увійдуть як митці з інвалідністю по слуху, так і професійні кінематографісти, знімуть документальний̆ фільм «Тиша! Камера! Ми!» про особливих акторів – людей̆ з вадами слуху. У 2021 році за підтримки Держкіно розпочато зйомки ігрового кінофільму «Скажи «Україна», в якому одну з головних ролей̆ та низку ролей̆ другого плану виконають діти та дорослі, котрі не чують. Саме про них – про їхній досвід кінозйомок, внутрішній̆ світ та особливості життя серед людей̆, які чують, йтиметься в документальному фільмі «Тиша! Камера! Ми!». Унікальність цього проєкту – інклюзивна кіногрупа. Таким чином, люди, які втратили слух, створять фільм про таких людей, як вони.

Під час заходу учасники ознайомлять із основною ідеєю та етапами реалізації проєкту. На пресконференції також будуть представлені ексклюзивні фото- та відеоматеріали.

Акредитація представників ЗМІ:

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід у зал тільки у масках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Прес-центру: (044) 299-03-32

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*