Положення про міський онлайн фестиваль творчості серед осіб з інвалідністю “Поклик серця та душі”

Положення про міський онлайн фестиваль творчості серед осіб з інвалідністю “Поклик серця та душі”. павлоград, поклик серця та душі, творчість, фестиваль, інвалідність

Місце та час проведення:

Фестиваль творчості осіб з інвалідністю «Поклик серця та душі» проходить під патронатом міського голови А.О.Вершини в рамках Міжнародного дня людей з інвалідністю. Фестиваль організований відділом культури Павлоградської міської ради, відділом освіти Павлоградської міської ради, Павлоградським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр».

Увага! У 2020 році з метою дотримання всіх протиепідемічних заходів та запобігання розповсюдженню COVID-19 фестиваль проводиться в режимі он-лайн на інтернет-сторінці КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр» в Фейсбук.

Мета та завдання фестивалю:

Підтримка творчих здібностей осіб з інвалідністю, залучення їх до суспільного життя міста, стимулювання до активної життєвої позиції та підтримка їх творчої особистості земляками.

Учасники фестивалю:

У фестивалі беруть участь талановиті особи з інвалідністю, члени громадських організацій інвалідів, вихованці творчих колективів міста та інш.

Умови проведення:

До участі у Фестивалі запрошуються особи з інвалідністю різного віку.

Бажаючі прийняти участь у фестивалі подають заявки у наступних номінаціях:

— «Декоративно-прикладне мистецтво»;

— «Вокально-музично-поетична творчість»

Декоративно-прикладне мистецтво:

живопис; акварель; графіка; бісероплетіння; флористика; лоскутна техніка; вишивка; художні вироби з дерева, шкіри, вироби з солоного тіста; малюнки та художні роботи та інш. Кожен учасник надає фото власних робіт (1-2 творчі роботи з підписом) на електронну пошту КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр» до 22 листопада 2020 року.

Вокально-музично-поетична творчість сольне та ансамблеве виконання, виконання на різних музичних інструментах, читання віршів, художніх творів, представлення авторських поезій, творів та інш. Виступ до 3-х хвилин. Репертуар не обмежений. Відео-виконання надсилається на електронну пошту КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр» до 22 листопада 2020 року.

Інформація для учасників:

Заявки на участь, фото робіт («Декоративно-прикладне мистецтво»), відео-записи («Вокально-музично-поетична творчість») учасників фестивалю приймаються на електронну пошту КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр» до 22 листопада 2020 року,

обов’язково до заявки додати копію паспорта та інд.код (у сканованому або сфотографованому вигляді)

Всі учасники фестивалю нагороджуються дипломами та цінними подарунками.

Основні вимоги до учасників:

— творчий підхід;

— бажання виступити та отримати підтримку свого таланту.

Оргкомітет фестивалю:

— Відділ культури Павлоградської міської ради, вул.Соборна 95.

— Відділ освіти Павлоградської міської ради, вул. Соборна, 42а.

— Міський культурно-дозвільницький центр, вул.Центральна 61, тел. 050-65-34-199 (Ольга).

— Павлоградський міський Центр соціальних служб для дітей та молоді, вул. Соборна, 42а

ЗАЯВКА

Офіційний сайт Павлограда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*