Порошенко привітав українських спортсменів з 99 медалями і другим командним місцем на Дефлімпійських іграх у Туреччині

Порошенко привітав українських спортсменів з 99 медалями і другим командним місцем на Дефлімпійських іграх у Туреччині. дефлімпійські ігри, петро порошенко, привітання, спортсмен, інвалід, person, suit, man, tie, outdoor, human face, wearing, clothing, dressed, male. Petro Poroshenko wearing a suit and tie

Порошенко привітав українських спортсменів з 99 медалями і другим командним місцем на Дефлімпійських іграх у Туреччині. дефлімпійські ігри, петро порошенко, привітання, спортсмен, інвалідПрезидент України Петро Порошенко привітав українських спортсменів-дефлімпійців з високим результатом за підсумками XXIII літніх Дефлімпійських ігор у місті Самсун та завершилися 30 липня (Туреччина).

“Неймовірний виступ наших спортсменів на Дефлімпійських іграх у Туреччині! Українці здобули 99 медалей та посіли друге командне місце.

Щиро вітаю з цими фантастичними результатами. Дякую нашим дефлімпійцям за приклад міцності духу та волі до перемоги!”, – написав П.Порошенко у своїй сторінці в Facebook у понеділок.

Як повідомили в Національному комітеті спорту інвалідів України, протягом 13 днів українська команда виборола 99 нагород: 21 золоту, 42 срібних та 36 бронзових медалей, посівши друге загальнокомандне місце серед 90 країн-учасниць.

Інтерфакс-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*