Повір у себе: у Петровому відбувся фестиваль талантів для дітей з особливими потребами (ФОТО)

Повір у себе: у Петровому відбувся фестиваль талантів для дітей з особливими потребами (ФОТО). петрово, вади здоров’я, фестиваль, центр зайнятості, інвалідність, person, floor, indoor, clothing, wall, smile, footwear, family, group, posing. A group of people posing for a photo

Повір у себе: у Петровому відбувся фестиваль талантів для дітей з особливими потребами. петрово, вади здоров’я, фестиваль, центр зайнятості, інвалідність

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування усім про обов’язок перед інвалідами, які потребують захисту та підтримки у наш непростий час. Особливо цього потребують діти. Це окремі маленькі долі, окремі дитячі надії на те, що все буде добре.

На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і ті, хто допомагає. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки 3 грудня, у Міжнародний день людей із інвалідністю, а й упродовж усього року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, які потребують допомоги та уваги, а найголовніше – нашої посмішки та розуміння.

Днями, у «Петрівській загальноосвітній школі І ступеня» комунального закладу «Петрівського навчально-виховного об’єднання» «загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – гімназії», за сприяння Петрівського районного центру зайнятості, відбувся 7 районний фестиваль «Повір у себе» для дітей з обмеженими функціональними можливостями. Фахівці Петрівського районного центру зайнятості щороку долучаються до проведення свята. Серед гостей заходу були присутні працівники служби у справах дітей РДА, представники сільських і селищних рад та батьки учасників фестивалю.

Концертна програма, яку підготували учасники фестивалю та учні «Петрівської загальноосвітньої школі І ступеня» комунального закладу «Петрівського навчально-виховного об’єднання» «загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – гімназії», викликала у слухачів море позитивних емоцій: кожен виступ супроводжувався гарячим оплесками та дружньою підтримкою. Усього фестиваль зібрав у дружньому колі 21 особливу дитину.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Стулій передала усім присутнім привітання від голови районної державної адміністрації Сергія Завалія та голови районної ради Тамари Сакари і побажала учасникам фестивалю здоров’я, щастя, благополуччя та здійснення мрій.

Фінальним акордом фестивалю стало нагородження учасників дипломами і солодкими подарунками.

Т. Біденко, провідний фахівець з питань зайнятості Петрівського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*