Працівники обласного управління Фонду соціального страхування в Донецькій області відвідали санаторій «Слов’янський»

Працівники обласного управління Фонду соціального страхування в Донецькій області відвідали санаторій «Слов’янський». лікування, санаторій слов’янський, спеціальний транспорт, спинальний профіль захворювання, інвалід, road, bicycle, land vehicle, wheel, person, vehicle, bicycle wheel, bike, clothing, wheelchair. A group of people standing in front of a building

Працівники обласного управління Фонду соціального страхування в Донецькій області відвідали санаторій «Слов’янський». лікування, санаторій слов’янський, спеціальний транспорт, спинальний профіль захворювання, інвалід

На свято державного прапору – 23 серпня цього року до інвалідів з спинальним профілем захворювання, що перебувають на лікуванні у санаторії «Слов’янський», завітали відвідувачі.

Ініціаторами зустрічі стали працівники Фонду соціального страхування України в Донецькій області. Поспілкуватися про нагальні потреби інвалідів прибули: Лілія Борисівна Золочевська – начальник відділу соціальних послуг управління, її заступник – Кузуб Роман Миколайович, начальник відділу медичних послуг управління – Ілюшенко Тетяна Володимирівна, начальник Донецького міського відділення у Київському районі Страхова Анастасія Павлівна.

Відвідувачів турбували питання щодо задоволення інвалідів перебуванням у санаторії, їхні враження від роботи у відділеннях з організації санаторно-курортного лікування та забезпечення необхідними видами догляду і медикаментами.

Працівники управління уважно вислухали кожного бажаючого поділитися враженнями та висловити побажання. Всі 15 осіб, що перебували на лікуванні на цей час, були глибоко зворушені турботою та увагою працівників Фонду та відзначили високий рівень роботи по організації лікування у санаторіях в колективах відділень: м. Маріуполя, м. Бахмуту, м. Слов’янська, м. Мирнограду, м. Дружківки, м. Покровська, м. Вугледара, м. Торецька, м. Авдіївки та Волноваського району.

Та як і в кожній роботі, є питання, над якими слід працювати. І на даний час залишається актуальним вирішення проблеми відсутності в області спеціального транспорту для транспортування інвалідів на місце лікування в санаторії «спинального» профілю у супроводі медичних працівників.

Завершилася тепла зустріч загальним фотографуванням та врученням квітів і блокнотів з логотипом Фонду. Сподіваємося, що подібні заходи в подальшому стануть доброю традицією.

Управління Фонду соціального страхування в Донецькій області

Донецька ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*