“Право жити без бар’єрів”

“Право жити без бар’єрів”. кропивницький, виставка, особливими потребами, фотопроект, інвалід, person, clothing, painting, woman, human face, indoor, group, smile, art, man. A group of people posing for the camera

“Право жити без бар’єрів”. кропивницький, виставка, особливими потребами, фотопроект, інвалід

2 червня у відділі Кіровоградського обласного художнього музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна», відбулася презентація інклюзивного соціального фотопроекту «Право жити без бар’єрів».

Ініціатором виставки виступила Кіровоградська обласна громадська організація матерів дітей-інвалідів та інвалідів «Серце матері» (очільниця Людмила Шукрута), серед організаторів і Вікторія Семененко. Подібна виставка вперше проходить у Кропивницькому. Учасниками цього проекту стало понад 50 діток з особливими потребами, які проживають в нашому місті. Зроблено було декілька тисяч фотографій, але відібрано саме ці, бо при відборі фото для проекту враховувалися емоції дітей, які своєю безпосередністю та гарною енергетикою заряджають всіх позитивом.

Автором фотосвітлин цієї соціальної інклюзивної виставки виступила Леся Присяжна, яка фотографувала діток у 7 різних локаціях міста: музеях, кафе, бібліотеках, розважальних закладах.

Виставка була підготовлена буквально за один день і приємно відзначити, що навіть учасники фото проекту з матусями допомагали як волонтери створювати експозицію, відбирати фото для тематичних блоків та монтувати самі фото світлини.

Основна мета фото проекту – показати, що всі діти рівні не залежно від їхніх фізичних можливостей і всі вони мають право жити звичайним життям не залежно від хвороб.

Відкриття виставки відбулося за участі авторів проекту, учасників – особливих діток, їх батьків, представників громадських організацій та засобів масової інформації. А найзворушливими моментами презентації виставки стали вже нові фото світлини, які згодом увійдуть до нових соціальних проектів.

“Кіровоград24.com” +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*