Прес-реліз: Столичні школярі на підтримку дітей з аутизмом влаштували ярмарок

Прес-реліз: Столичні школярі на підтримку дітей з аутизмом влаштували ярмарок. київ, студія соціалізації, аутизм, толерантність, ярмарок, person, food, clothing, birthday cake, indoor, woman, flower, party, group, people. A group of people standing in front of a cake

Прес-реліз: Столичні школярі на підтримку дітей з аутизмом влаштували ярмарок. київ, студія соціалізації, аутизм, толерантність, ярмарок

Учні спеціалізованої київської школи №57 з поглибленим вивченням англійської мови організували ярмарок на знак підтримки дітей з аутизмом. Протягом двох перерв вони продавали випічку та речі, які зробили своїми руками, для того, щоб виручені кошти віддати на купівлю обладнання для занять в безкоштовній Студії соціалізації для дітей з аутизмом «Дитина з майбутнім». В результаті було зібрано більше 30 000 грн, які будуть використані на розвиток Студії соціалізації.

Такий захід є важливим кроком в поширенні знань про особливих дітей серед їх однолітків та формуванні позитивного ставлення та толерантності в учнів звичайних шкіл.

«Це вже третій захід в наші школі, що присвячений аутизму. У нас вже були дві практичні лекції для педагогічного колективу, що допомогли нам краще зрозуміти, хто такі аутисти та як з ними комунікувати та працювати», – розповідає Ганна Антонюк, заступник директора з виховної роботи школи №57.

Інна Сергієнко, мама хлопчика з аутизмом, який навчається в цій школі, засновник Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», Консул «Аутизм Європа» відзначає, що формат ярмарки оптимальний для кращого знайомства дітей з такою особливістю, як аутизм. «В такий цікавий та веселий спосіб вчителі, які вже самі в темі аутизму після лекцій спеціалістів, розповідають дітям про їх однолітків, які мають певні особливості, але заслуговують на увагу та розуміння, а також навчання в звичайних закладах».

Міжнародна громадська організація «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» (www.cwf.com.ua) утворена в 2009 році з метою консолідації батьків, у сім’ях яких ростуть діти з індивідуальними потребами. Фонд надає соціальний захист таким дітям та іншим членам їх сімей, а також сприяє організації заходів, спрямованих на надання допомоги дітям з індивідуальними потребами. Садок «Дитина з майбутнім» – проект Фонду, який є єдиною в Україні навчально-реабілітаційною установою повного дня для дітей з особливостями розвитку.

Контакти для ЗМІ:

Тетяна Савіцька,
067 246 4099 або

Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*