Презентація документального фільму “МИ Є”

Презентація документального фільму “МИ Є”. київ, документальний фільм “ми є”, презентація, інвалідність, screenshot, poster, design, text, typography, graphic, dark, sign. A black sign with white text

У п’ятницю, 17 лютого о 19:00 в приміщені America House Kyiv (вулиця Миколи Пимоненка, 6, Київ), відбудеться презентація документального фільму «МИ Є» створеного продакшн-студією Headmedia в рамках проекту Відчуй на собі, за підтримки Громадської спілки “Громадська Варта” та Міжнародної Громадської організації «Міст Україна – ЄС» Bridge EU-Ukraine.

(ВАЖЛИВО: як і повідомлялося раніше, 07/02/2017 р. відбудеться перший показ Фільму “МИ Є” в Синій Залі Будинку Кіно. Після цього показу відбудеться обговорення стану реалізації в Україні «Конвенції про права осіб з інвалідністю» та пошуку шляхів ефективної взаємодії державних органів та громадського суспільства).

У кожного з героїв документального фільму «МИ Є» власна історія та рецепти виживання, але вони відображають надії, реальність та мрії великої кількості людей з різними історіями інвалідності.

В рамках презентації стрічки, автор ідеї фільму, голова МГО «Міст Україна-ЄС» Наталя Севідова та голова ГО «Київська Міська Громадська Варта» Олександр Зайченко розкажуть про проект та, що саме їх спонукало зайнятися цією проблематикою.

Вхід вільний.

(Важливо! Для входу в America House Kyiv кожен бажаючий повинен мати при собі документ, що засвідчує його особу – паспорт або водійські права!)

Подія у facebook.

Портал “Громадський простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*