Проект TWINNING наблизить нас до європейських норм та стандартів життя

Проект TWINNING наблизить нас до європейських норм та стандартів життя. проект twinning, зустріч, раннє втручання, реабілітація, інвалідність, person, sitting, table, human face, indoor, clothing, suit, people, man, woman. A group of people sitting at a table

Проект TWINNING наблизить нас до європейських норм та стандартів життя. проект twinning, зустріч, раннє втручання, реабілітація, інвалідність

08 вересня 2017 року в Мінсоцполітики відбулася зустріч Миколи Шамбіра, заступника Міністра соціальної політики України, лідера проекту Twinning „Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність” з Андрієм Третяком, лідером проекту Twinning та групою експертів з Французької сторони.

Микола Шамбір зауважив про надзвичайну важливість реалізації проекту Twinning в Україні, оскільки це є інноваційним напрямом для держави задля поліпшення життя її маленьких громадян та мешканців.

„Тільки спільними зусиллями ми спроможні реалізувати модель, яка у майбутньому дасть максимальний ефект. Сьогодні Уряд здійснює багато реформ. На осінь заплановано цілий комплекс нововведень. Серед них є і ті, що стосуються дітей ” – підкреслив заступник Міністра.

Він зазначив: „Проект Twinning є новаторським, спроможним змінити соціум і філософію існування людей з інвалідністю та наблизити нас до європейських норм та стандартів життя”.

„Наразі, питання щодо реалізації нових моделей і підходів до роботи з дітьми з інвалідністю та дітьми з ризиком отримання інвалідності та їх сімей знаходиться у фокусі уваги Мінсоцполітики та Адміністрації Президента України”, – наголосив Микола Шамбір.

Під час зустрічі заступник Міністра подякував присутнім за їх вклад у розбудову системи раннього втручання в Україні і запевнив у готовності максимально сприяти реалізації проекту і надалі, аби результати спільної роботи учасників проекту були ефективними. Зокрема, він висловив свою зацікавленість щодо популяризації послуги раннього втручання в країні.

Андрій Третяк, у свою чергу підтвердив наміри й надалі надавати представникам органів виконавчої влади практичні рекомендації щодо ефективного впровадження раннього втручання.

Проект TWINNING наблизить нас до європейських норм та стандартів життя. проект twinning, зустріч, раннє втручання, реабілітація, інвалідність

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*