Проект TWINNING продовжує працювати в пілотних регіонах

Проект TWINNING продовжує працювати в пілотних регіонах. одеса, проект twinning, раннє втручання, реабілітація, інвалідність, person, indoor, computer, people, laptop, wall, group, office building, desk, ceiling. A group of people sitting at a table

Проект TWINNING продовжує працювати в пілотних регіонах. одеса, проект twinning, раннє втручання, реабілітація, інвалідність

В Україні триває реалізація проекту Twinning ,,Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність”.

Так, 16 липня 2018 року до м. Одеса прибули експерти проекту Twinning з метою проведення низки робочих зустрічей з представниками місцевої влади для налагодження координації між установами та закладами, які спроможні надати послугу раннього втручання.

За участю експертів проекту Twinning було проведено засідання Регіональної консультативної ради з питань реалізації пілотного проекту «Створення системи надання послуг раннього втручання» для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя, затвердженої відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 948-р., з представниками Одеської ОДА та Одеської міської ради. На заході було обговорено головне питання щодо продовження подальшої роботи Міжвідомчої координаційної комісії з питань раннього втручання у Київському районі м. Одеса.

Додатково, на засіданні було визначено оновлений (доповнений) перелік конкретних/основних закладів, які братимуть участь у реалізації послуги раннього втручання у Київському районі, м. Одеса.

Під час заходу, лідер проекту Twinning – Андрій Третяк представив членам консультативної ради схему координації послуги раннього втручання на прикладі Київського району м. Одеса. Також, експертами проекту Twinning було поінформовано присутніх учасників про основні принципи координаційної роботи із приведенням конкретних кейсів та їх опрацюванням. Користуючись нагодою, експерти проекту Twinning запропонували українським колегам для використання в роботі вже розроблені інструменти щодо проведення оцінки якості надання послуги раннього втручання дітям з інвалідністю і дітям, які мають ризик отримати інвалідність та їх сім’ям.

Також експертами проекту Twinning проведено семінар задля поліпшення розуміння актуальності та необхідності отримання послуги раннього втручання батьками та коректності донесення інформації працівниками медичних і навчальних установ та закладів до сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю.

Наразі, проект Twinning триває і продовжує працювати в інших пілотних регіонах України, маючи за мету поліпшити якість життя сімей, які виховують дітей з інвалідністю та дітей, які мають ризик отримати інвалідність шляхом надання їм послуги раннього втручання.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*