Раннє втручання – це важлива підтримка сім’ї

Раннє втручання – це важлива підтримка сім’ї. павлоград, зустріч, послуга, раннє втручання, інвалідність

Раннє втручання – це важлива підтримка сім’ї. павлоград, зустріч, послуга, раннє втручання, інвалідність

Павлоград. Раннє втручання – це не просто послуга допомоги дитині з інвалідністю або ризиком отримати інвалідність, це ціла філософія підтримки сім’ї, в якій народилась дитина з ризиком. Це – збереження сімейних цінностей, це перший крок до процесу реформування системи догляду за дітьми, заснований на принципі найкращих інтересів дитини, визнанні пріоритету сімейного виховання.

20 січня відбулася зустріч заступниці міського голови Рябової А.В. з членами міждисциплінарної команди з раннього втручання нашого міста на базі відділення медичної допомоги підліткам і молоді «Клініка, дружня до молоді» КНП «Павлоградська міська лікарня № 1» Павлоградської міської ради. Під час зустрічі обговорювалися питання взаємодії міждисциплінарної команди з організаціями та установами міста для якісного надання послуги.

Послуга раннього втручання поєднує в собі медичну, психологічну, педагогічну і соціальну складові та надається міждисциплінарною командою фахівців. Націлена на раннє виявлення у дітей порушень розвитку або виявлення такого ризику, зниження негативного впливу порушень розвитку дітей на їхню життєдіяльність та життя родини, виховання та навчання дітей в умовах сім’ї та громади. Послуга раннього втручання буде безкоштовною для батьків. Рекламно-інформаційний матеріал стосовно цієї послуги для населення буде розміщений в медичних та освітніх закладах міста.

Для отримання консультації звертатись за телефоном:

068 615 67 89 або особисто за адресою: м. Павлоград, вул.Шевченко,63, з 08.00 до 16.00 години.

Офіційний сайт Павлоградської міської ради та виконкому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*