Робочу групу з питань гуманітарної допомоги інвалідам створили у Києві

Робочу групу з питань гуманітарної допомоги інвалідам створили у Києві. кмда, київ, автомобіль, вантаж, гуманітарна допомога, інвалід, building, outdoor, sky, window, government building, architecture, skyscraper, house, city, street. A tall building in a city

Робочу групу з питань гуманітарної допомоги інвалідам створили у Києві. кмда, київ, автомобіль, вантаж, гуманітарна допомога, інвалідПри Київській міській державній адміністрації створили робочу групу з питань визнання гуманітарною допомогою вантажів для забезпечення ними інвалідів і дітей-інвалідів, які перебувають на обліку для їх отримання. Наразі затверджено склад і положення групи. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

У відомстві зазначили, що основним завданням робочої групи є підготовка пропозицій Київській міській державній адміністрації щодо визнання гуманітарною допомогою вантажів вагою до трьох тонн і легкових автомобілів для забезпечення ними інвалідів і дітей-інвалідів, які перебувають на обліку для їх отримання.

Також у КМДА повідомили, що очолив робочу групу заступник голови КМДА Микола Поворозник. При цьому, до робочої групи також увійшли заступник голови робочої групи, директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов, представники Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України, Київської міської митниці ДФС, Департаменту охорони здоров’я, ГУ ДФС у місті Києві, ГУ СБУ у місті Києві та Київській області, ГУ Держспоживслужби в місті Києві, депутати Київської міської ради, Департаменту культури, ГУ Національної поліції у місті Києві, координаційної ради міських ГО інвалідів міста Києва, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, КП “Фармація”.

Олена Шведенко

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*