Розширення життєвих горизонтів дітей та молоді з особливими потребами

Розширення життєвих горизонтів дітей та молоді з особливими потребами. вишгород, особливими потребами, флористична акція, інвалід, інклюзивна освіта, ceiling, indoor, wall, person, computer, table, laptop, office building, clothing, desk. A group of people sitting at a table

Розширення життєвих горизонтів дітей та молоді з особливими потребами. вишгород, особливими потребами, флористична акція, інвалід, інклюзивна освіта24 березня у Вишгороді відбулася діалогова платформа «Розширення життєвих горизонтів дітей та молоді з особливими потребами».

Захід відбувся за ініціативи МБФ «Жовто-блакитні крила», Дитячого Фонду Німеччини (ChildFundDeutschland), LipoidStiftung та підтримки державної влади Вишгородського району.

Участь у діалозі взяли голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, заступник голови Вишгородської РДА Марина Мельник, начальник освіти Вишгородської РДА Тетяна Фороща, завідувач психолого-медико-педагогічної консультації відділу освіти Жанна Кондратюк, педагоги та учні Вишгородської спеціалізованої школи «Надія», представники Британської Ради в Україні, ВБФ «Крона, Національної асамблеї інвалідів, Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Заступник голови адміністрації Марина Мельник висловила подяку тим організаціям та громадським активістам, які опікуються життям дітей з особливими потребами та запевнила, що районна влада готова до співпраці і підтримки ініціатив, спрямованих на забезпечення потреб особливих дітей.

Учасники діалогової платформи обмінялися досвідом, розробками нових стратегій впровадження інклюзивної освіти в навчальних закладах Вишгородського району. Вихованці Вишгородської спеціалізованої школи «Надія» узяли участь у флористичній акції «Я дарую щастя», виготовивши композиції з квітів та відразу подарувавши їх дитячому будинку «Любисток», що на Вишгородщині.

Київська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*