Сонце світить усім однаково: школярі Кривого Рогу познайомились із сонячними дітьми (ФОТО)

Сонце світить усім однаково: школярі Кривого Рогу познайомились із сонячними дітьми (ФОТО). кривий ріг, майстер-клас, синдром дауна, стереотип, школяр

У Кривому Розі пройшов майстер-клас за участю школярів та сонячних дітей.

Протягом тижня у Кривому Розі тривають заходи до Дня людей із синдромом Дауна. Організатор локальних зустрічей – ГО “Сонячні діти Криворіжжя” на чолі із Наталією Мельничук.

19 березня відбувся черговий захід, що об’єднав школярів міста та сонячних дітей. Учні середньої школи, сонячна малеча та підлітки із синдромом Дауна спільно виготовили магніти-сонечка – символ осіб, що отримали вроджений синдром.

“Через карантинні обмеження ми змушені були відмовитись від масштабного заходу, який проводимо зазвичай. Натомість організували локальні зустрічі, розраховані на різні вікові категорії криворіжців. Ми хочемо довести, що синдром Дауна – це не страшно, а сонячні люди не відрізняються від інших”, – зазначила Наталія Мельничук, організаторка заходів.

Виховувати здатність толерантно ставитись до тих, хто хоч якось відрізняється від більшості, необхідно змалечку. Саме тому сонячні діти 19 березня завітали до учнів молодшої школи та школярів середньої вікової категорії. Маленьким криворіжцям показали соціальний ролик про повсякденне життя людей із синдромом Дауна, після чого усі учасники заходи приєднались до виготовлення поробок.

“Учні нашого закладу залюбки приєднались до заходу сьогодні. Ми повідомили їм про наміри заздалегідь, а творчий характер зустрічі тільки підсилив інтерес школярів. Діти йшли сюди із великим задоволенням. Впевнена, що майстер-клас буде корисним та цікавим”, – розповіла Юлія Табакіна, практична психологиня Криворізької педагогічної гімназії.

Переглянути прямий ефір із заходу можна за посиланням на сторінці krivbass.city у Facebook.

До майстер-класу приєднались учні двох навчальних закладів міста: педагогічної гімназії та загальноосвітньої школи № 114. Захід відбувся у бібліотеці на Поштовій – сучасному просторі, що надихає гостей до змін і відкриттів.

Валентина Косих, завідувачка відділом обслуговування Центральної бібліотеки, радо зустріла учасників майстер-класу: “Сьогодні саме той день, коли у нас є можливість зруйнувати стереотипи. По-перше, це стереотипи, що стосуються сприйняття оточуючими сонячних дітей; по-друге, стереотип щодо академічності бібліотечного простору. Ми завжди готові прийняти у наших стінах тих, хто бажає розвиватись та надихатись”.

Ольга Крамаренко

KRIVBASS.CITY

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*