Сприйняття складається з досвіду, – незрячі розповіли, як вони “бачать” та відчувають красу (ВІДЕО)

Сприйняття складається з досвіду, – незрячі розповіли, як вони “бачать” та відчувають красу (ВІДЕО). досвід, зір, краса, незрячий, сприйняття, drawing, design, sketch, cartoon, circle, abstract, graphic, clipart. A drawing of a face

Сприйняття складається з досвіду, – незрячі розповіли, як вони “бачать” та відчувають красу. досвід, зір, краса, незрячий, сприйняттяОкуляри / Фото з вільних джерел

На YouTube з’явився відеоролик, у якому незрячі діляться своїм розумінням поняття “краса”. Деякі з них народилися з проблемами із зором, інші втратили зір протягом життя. Але кожен має свою “точку зору”, інформує Телеканал новин «24».

YouTube-канал Cut опублікував відео, в якому четверо незрячих людей розповідають про те, як сприймають красу. Видання TJournal розмістило переклад деяких висловлювань героїв відео.

“Це дрібниці. Звуки, запах, дотик. Все це складається в загальну картину. У моєму житті були люди, які говорили: “Ця людина суперприваблива”, або, навпаки, реагували негативно. Я знаю, як я уявляю собі свою дівчину, бачу це все в розумі. Я сприймаю все через дотики, відчуття і так далі. Я не думаю, що зір відіграє велику роль в сприйнятті краси. Я думаю, сприйняття складається з досвіду”, – розповів перший герой ролика, який вирішив залишитись анонімним.

Я думаю, тут також діють інші почуття. Ніжність, гладкість шкіри або навіть “форма”. Я не дивлюся на це, як на зовнішню красу, я оцінюю те, що виходить від людей, дивлюся на їх серце,
– ділиться своїм сприйняттям другий безіменний герой ролика.

“Люди завжди кажуть мені, що я привабливий. І я худий, і я знаю, що у мене прикольне волосся, хоча б тому що воно м’яке. Тобто я знаю, що я привабливий, але я не зміг би порівняти себе з кимось, якби раптово побачив своє відображення. Іноді я когось обіймаю і думаю: “У неї, мабуть, хороша фігура”. Але я не збираюся обмацувати дівчину, тому що це неприйнятно. Про мою дружину постійно говорять: “О, тобі пощастило, вона чудова, вона красуня, вона мила, вона гаряча”. Це надає мені впевненості – я змушую людину ревнувати, я знаю, що він хоче, щоб така дівчина була з ним, але вона зі мною. Однією з перших інтимних речей, які я робив з дружиною, було те, що я взяв її за руку, і мені сподобалося, як вона лягла в мою”, – розповідає інший герой відео, якого звуть Мак.

Багато хто з них також заявили, що міфом є поширена версія, мовляв, на побаченнях незрячі торкаються обличчя іншої людини, щоб зрозуміти, хто перед ними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*