Стартувала прем’єра другого сезону гумористичного серіалу про інклюзію “Школа Доступності”

Стартувала прем’єра другого сезону гумористичного серіалу про інклюзію “Школа Доступності”. доступно.ua, школа доступності, серіал, інвалідність, інклюзія

Стартувала прем’єра другого сезону гумористичного серіалу про інклюзію “Школа Доступності”. доступно.ua, школа доступності, серіал, інвалідність, інклюзія

Школа Доступності — освітній ютуб-серіал громадської організації “Доступно.UA”, який покликаний прокачувати толерантність та інклюзію, боротися з маніпуляціями навколо теми інвалідності та стигматизації таких людей.

Через гумор, самоіронію та побутові сюжетні сценки Дмитро Щебетюк, автор та головний герой проєкту, доводить, що обмеження та бар’єри насамперед у свідомості людей: як суспільства щодо людей з інвалідністю, так і самих людей з інвалідністю щодо себе та світу навколо.

У першому сезоні Школи Доступності вийшло 8 серій, які навчали основним аспектам інклюзивності: спілкуванню, допомозі, облаштуванні простору, який є зручним та доступним для всіх категорій населення. Перший сезон проєкту можна переглянути тут. Перший сезон був випущений у 2018 році та транслювався на регіональних телеканалах Суспільного мовника.

Другий сезон буде містити 12 серій і приділить більше уваги “наболілим питанням”: доступу до медицини для людей з інвалідністю, питанню пільг та соціальних гарантій та інфраструктурній безбар’єрності міст. Ми плануємо ще більше сфокусуватися на гуморі аби таким чином донести важливість інклюзії до більшої кількості людей та змотивувати людей з інвалідністю вести активний спосіб життя.

Дивитися першу серію другого сезону.

Відеоанонс другого сезону та кадри з першої серії за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*