Стартував перший тренінг в рамках реалізації проєкту «Молодь, дружня до людей з інвалідністю»

Стартував перший тренінг в рамках реалізації проєкту «Молодь, дружня до людей з інвалідністю». миколаївська область, молодь, проєкт, тренинг, інвалідність

Стартував перший тренінг в рамках реалізації проєкту «Молодь, дружня до людей з інвалідністю». миколаївська область, молодь, проєкт, тренинг, інвалідність

У понеділок, 5 липня, стартував перший тренінг в рамках реалізації проєкту «Молодь, дружня до людей з інвалідністю», який отримав перемогу в конкурсі проєктів управління з питань молодіжної політики управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації.

Основна мета проєкту: виховання в молодого покоління позитивного толерантного ставлення до людей з інвалідністю. Для цього передбачено залучення молоді до соціальної політики; ознайомлення молоді з основними напрямками діяльності соціальної сфери області; розвиток гуманних цінностей в молодого покоління тощо.

В рамках проєкту передбачено проведення психологічних тренінгів, в яких візьмуть участь молоді люди та люди з інвалідністю. Шляхом психологічних ігор та прийомів відбуватиметься своєрідна асиміляція між молоддю та людьми з інвалідністю.

Головний результат на який орієнтувалися організатори – демонстрація того, що особи з інвалідністю мають глибокий внутрішній світ та можуть ставати на один щабель у своєму розвитку разом з простими пересічними громадянами.

Зазначимо, що автором є ГО «Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України», яка є однією з численніших громадських організацій в Україні та має багаторічний досвід роботи. Метою діяльності організації є всебічна допомога у реалізації прав і захисті законних, соціальних, економічних, вікових та інших спільних інтересів осіб з інвалідністю в тому числі і міста Миколаєва.

За інформацією управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Миколаївська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*