“Стояли і дивилися”: провідники “УЗ” відмовилися допомогти дівчині з інвалідністю вийти з потяга

“Стояли і дивилися”: провідники “УЗ” відмовилися допомогти дівчині з інвалідністю вийти з потяга. уз, послуга, потяг, провідник, інвалідність

“Стояли і дивилися”: провідники “УЗ” відмовилися допомогти дівчині з інвалідністю вийти з потяга. уз, послуга, потяг, провідник, інвалідністьФото: Укрзализныця | Провідники потяга “Укрзалізниці” відмовилися допомагати дівчині з інвалідністю

При покупці квитка дівчину запевнили, що подібна послуга на вокзалі передбачена. Але по прибуттю провідники почали стверджувати, що “їм не сказали”.

Пасажирка потяга “Інтерсіті” з порушенням зору не отримала послугу супроводу до платформи при виході з вагона, хоча при придбанні квитка дівчина вказувала, що їй це необхідно. Провідники “Укрзалізниці” допомогти їй відмовилися. Про це у своєму Telegram-каналі написала одеська журналістка Єва Ганська, яка їхала з дівчиною в одному поїзді з конференції.

Журналістка пояснила, що в неї також є інвалідність, яка пов’язана з порушенням пересування, тому навіть не дуже довгу міжміську поїздку вона переносить важко. Однак поряд із нею в потязі виявилася студентка-журналістка на ім’я Тетяна, яка не бачить від народження.

“Таня дуже класна, ми розговорилися і всю дорогу жартували щодо того, як так співпало, двоє людей з інвалідністю — загалом жартували і не сумували ми знатно”, — згадує Ганська.

За її словами, коли Тетяна купувала квиток на поїзд, вона відзначала, що після прибуття на вокзал їй знадобиться допомога людини, яка супроводить її з вагона на платформу. Також журналістка повідомила, що “такі функції на вокзалі передбачені”, в чому Тетяну запевнили під час придбання квитка. Проте обіцяну допомогу дівчина не отримала.

“Картина далі така: ми чекаємо з Танею, коли всі вийдуть, — я з ходунками, оскільки самостійно не пересуваюся, Таня з рюкзаком. Усі вийшли, я спробувала випитати у провідників, де супровід для Тані, як зазначено у неї в квитку, на що чоловіки-провідники відповіли: “Нам не сказали”, — пише Ганська.

Також авторка публікації зазначила, що провідники “мовчки стояли і дивилися”, як вона самостійно спускається з вагона разом із ходунками і потім допомагає Тетяні спуститися з поїзда по сходах.

“Моя близька людина, яка прийшла зустріти мене, шукала вагон, і ми були настільки злі на ситуацію з провідниками і відсутністю обіцяного супроводу, що розповідали їй, начебто нас обікрали, ось така в мені була злість і здивування”, — обурюється журналістка.

У той же час Ганська не уточнила, в якому саме потязі вона їхала разом із дівчиною і чи скаржилася вона на інцидент в “Укрзалізницю”. Про реакцію компанії-перевізника на те, що сталося, наразі невідомо.

Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*