Сумщина отримала гроші на ліки для хворих на цукровий діабет, яких вистачить до вересня (ВІДЕО)

Сумщина отримала гроші на ліки для хворих на цукровий діабет, яких вистачить до вересня (ВІДЕО). сумщина, гроші, ліки, хворий, цукровий діабет

Сумщина отримала гроші на ліки для хворих на цукровий діабет, яких вистачить до вересня. сумщина, гроші, ліки, хворий, цукровий діабет

Фінансування на придбання ліків для хворих на цукровий діабет на другий та третій квартали (до вересня включно) отримала Сумська область. Це 15,7 мільйонів гривень, з них у Суми розподілили 4 млн 342 тисячі гривень, інформує Суспільне.

“Для міста Суми при формуванні бюджету складова 29,4%, то зараз нам складає 27,7%. За нашими розрахунками, нам не додали 267,2 тис. грн.”, – повідомила заступниця директора департаменту фінансів Сумської міськради Любов Співакова.

Гроші розподіляли фахівці управління охорони здоров’я області. За словами начальника управління Дмитра Кравцова, розподіл коштів у регіони був пропорційний до кількості хворих на цукровий діабет.

“Відсоток від потреби дорослого населення має складати 61,8%. Дитяче населення буде забезпечено на 100%. Вцілому по області середньостатистична – це 62,29%”, – сказав Дмитро Кравцов.

На початку квітня 2019 року, батьки дітей, хворих на цукровий діабет, у Сумах виходили на мітинг, аби ліки для їхніх дітей профінансували на 100%. За словами директорки департаменту фінансів Сумської облдержадміністрації Олени Батраченко, минулого року частка забезпечення фінансування від потреби складала 35% від необхідних 49 мільйонів гривень. Загалом в області близько 5 тисяч хворих на цукровий діабет.

Авторка – Катерина Гладенко

Анна Скрипняк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*